Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

2 hours ago, pt 2.0 said:

sad nešto sabiram - od medija u srbiji gledam tv šabac i tv valjevo... i novi dan sa N1

 

Dobar loš zao  (Boškić koji imitira Hrkalovićku :D )

 

 

Govornica - (ovde je gost Srđan Škoro)

 

 

:D odstupite

 

i ja gledam ove emisije, plus poneku na balkan info i to zbog gostiju, inace me nervira njihov stav koji je neskriveno desnicarski, tesa mi je smesan, jeREmic se precenuje, jedino onaj pavkovic mi ne vuce toliko na to desnicarenje, i  koji je cak i mozda najbolji tamo, ali nekako bojazvljiv i uzasno servilan.

 

i ponekad gledam kod onog sumanutog lika emisiju u centru, petar dejan zlatanoviCH, i to samo zbog gostiju, naravno.

 

nije losa emisija sa najiritantnijom uvodnom spicom, uz jutarnju kafu na nasa televizija kanalu (vilibald eric i onaj lik s njim su cesto gosti, kao i vuk jeremic, ali dolaze im svi iz opozicije mahom). u svakom slucaju, to su jedini kanali gde se moze cuti glas opozicije i ljudi koji drugacije misle, a da ih neko pusti da govore i ne maltretira

 

ova emisija tv govornica je kul posto traje i po dva i po sata, voditelj se bas trudi, mada me nekad nervira kad prekida govornika i vrti svoje tvrdoglavo, ali cini mi se da je najspremniji od svih tih internet novinara, da se bas dobro informise o svakom gostu.

Link to comment
19 minutes ago, gospa buba said:

chula. hvala ko je onomad objashnjavao kako opravdano drzava shtedi resurse kad se sa grdnim kriminalcima dogovori o priznanju i kazni, a onda ne shtedi ni dinar da se 1 milinovica transportuje i drzi u beogradu. alal vera.

sent from bubamoto
 

Ja sam objašnjavao. I ne razumem komentar.

Link to comment
6 hours ago, pt 2.0 said:

Tačno. I to uopšte nije nebitan gest u ovoj septičkoj jami od društva. I nije nebitno što ga je on napravio.

 

(inače pogledala ukupno 2 intervjua - laušević i vojtehovski, i sad gledam zabranjenu emisiju. ovaj sa tatjanom vojtehovski više puta čak. upečatljivo i ide beyond novinarske veštine - on nije školovani novinar, nego, kako sam kaže sin šofera iz jerkovića koji citira dantea. i u tome je njegov šmek, a verovatno i izvor prave kičme. humor koji plasira mi je nesmešan, al ja nisam neki mejnstrim smeha i komike).

 

Plus je cena da ga provuku kroz blato i puste niz vodu za sest meseci (citaj: otpremnina) bila pozamasna, prica se o 500.000 evra, a on je to odbio i otisao pod svojim uslovima. Nije lik bez love ali ja moram da priznam da kad bolje razmislim tesko da bih za bilo koga u Srbiji stavio ruku u vatru da ga se ne moze kupiti za pola milke evra.

Link to comment
Just now, harper said:

 

Plus je cena da ga provuku kroz blato i puste niz vodu za sest meseci (citaj: otpremnina) bila pozamasna, prica se o 500.000 evra, a on je to odbio i otisao pod svojim uslovima. Nije lik bez love ali ja moram da priznam da kad bolje razmislim tesko da bih za bilo koga u Srbiji stavio ruku u vatru da ga se ne moze kupiti za pola milke evra.

To ti je, dragi Harperu, kombinacija radničke klase i Dantea. Od toga prema mom životnom iskustvu jače kičme nema.

 

Link to comment
12 minutes ago, pt 2.0 said:

To ti je, dragi Harperu, kombinacija radničke klase i Dantea. Od toga prema mom životnom iskustvu jače kičme nema.

 

 

Ima smisla, etika je prakticka nauka.

Link to comment
5 hours ago, pt 2.0 said:

 

 

 

Govornica - (ovde je gost Srđan Škoro)

 

 

jel ovo jbt Mile Peric?

bio sam deo njegove novinarske sekcije i IS Petnica kad sam bio mali

 

Link to comment
13 hours ago, Frank Pembleton said:

Istekao edit....Evo i ovih...

 

Saopštenje Prve televizije povodom neemitovanja emisije „Veče sa Ivanom Ivanovićem“

  Reveal hidden contents

Saopštenje Prve televizije povodom neemitovanja emisije „Veče sa Ivanom Ivanovićem“

Prva televizija obaveštava svoje gledaoce da neće emitovati poslednju epizodu emisije „Veče sa Ivanom Ivanovićem“. Iako Prva televizija nema ugovor sa Ivanom Ivanovićem, samim tim ni obavezu da emituje poslednju epizodu emisije, mi smo to ipak želeli da uradimo, kako je prvobitno i najavljeno u programskom sadržaju. Ova kuća je time želela da na lep način stavi tačku na dugogodišnju zajedničku saradnju, i da, kao i svake godine, nagradi svoje gledaoce za ukazano poverenje. Međutim, pošto gospodin Ivanović nije ispoštovao humanitarnu svrhu ove novogodišnje emisije, i od svoje publike i Prve televizije se nije oprostio na način na koji dolikuje, ova, iako snimljena emisija, nažalost, neće biti emitovana.

 
 

Rukovodstvo televizije neće više dozvoliti iznošenje niza neistina i ničim izazvanih uvreda u vezi sa radom i funkcionisanjem naše kuće koja je sinonim, ne samo za profesionalizam, već i najbolje uslove rada za svoje zaposlene.

Prva televizija je glavni finansijer svih formata koji se na njoj emituju, pa samim tim i emisije „Veče sa Ivanom Ivanovićem“ , i ima puno pravo da odluči šta će se na kraju naći u programskoj šemi. Kako je u svojoj poslednjoj emisiji gospodin Ivanović izneo neistine, uvrede i kritike na račun rada kuće u kojoj je izgradio svoju karijeru, Prva televizija je odlučila da takvo nedolično ponašanje sankcioniše.

Novogodišnja epizoda emisije „Veče sa Ivanom Ivanovićem“ godinama unazad ima prvenstveno humanitarni cilj – da usreći svoje gledaoce, i pomogne onima kojima je pomoć najpotrebnija. Tako i ove godine, niko nije ostao uskraćen. Gledaoci su dobili novogodišnje poklone i proveli sjajno vreme u studiju Prve televizije. To je najvažnije i zato ostajemo u duhu pozitivnih, prazničih želja. Zatvaramo vrata već ispričanim pričama. Vreme je za nove početke. I zaista, želimo Ivanu Ivanoviću uspešnu novu priču.

Prva televizija će večeras u terminu od 22 sata emitovati film „Stado“.

 

 

Quote

Prva televizija će večeras u terminu od 22 sata emitovati film „Stado“.

:laugh:

Link to comment
8 hours ago, gagilija said:

ova emisija tv govornica je kul posto traje i po dva i po sata, voditelj se bas trudi, mada me nekad nervira kad prekida govornika i vrti svoje tvrdoglavo, ali cini mi se da je najspremniji od svih tih internet novinara, da se bas dobro informise o svakom gostu.

dadada, temeljno se pripremi i to emisije zapravo čini zanimljivim.

(i mene je nervirao jer je npr. škora prekinuo u par navrata u trenucima kad sam baš očekivala zanimljivu priču...)

 

Link to comment
On 28.12.2018. at 16:28, slepa živana said:

na koji bi način trebalo reagovati kad ti sagovornik ne da dođeš do reči. novinarke iz insajdera slabo drže išta pod kontrolom... uopšte komunikacija sa sns i njihovim pristalicama je nemoguća. to je kao razgovor sa zidom. georgijev nije bio loš ovde... ja sam više za neki nadrealizam. trebalo bi zapevati ili zaigrati neki šašvi ples, ili izvođenje trikova, kad ovako zabaguju pa ne mogu da se zaustave...

 

 

      Isto pitanje je i mene kopkalo ovih dana. Zaista, šta uraditi? SNS jastrebovi se ponašaju po istoj matrici, bukvalno preslikano (uostalom u priručniku za vladanje verovatno tako nešto i piše), ženska i muška verzija Vučićevića, Bizon, Vesić, Jovanov... Sa druge strane, Boško i Đilas ulaze u direktnu konfrontaciju i larmaju pa ta kakofonija ne dovodi ni do kavog efekta, Lutovac otišao, Sloba i Škoro su probali kulturno. Prosto, bez aktivnog učešća voditelja je nemguće na bilo koji način poentirati u tim duelima. Svilanović je imao jedan interesantan nastup, mislim pred septembarske izbore 2000., kada je neprikidno govorio jednoličnim tonom uopšte se ne obazirući na voditelja i ostale učesnike. To ih je baš gadno iznerviralo, na kraju su i prekinuli emisiju. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...