Jump to content
IGNORED

Mediji u Srbiji


bergasa19

Recommended Posts

nova napredna Galaksija  :isuse:


 

Quote

 

Ponovo izlazi „Galaksija“

 

Posle skoro 18 godina od gašenja, ponovo se pojavio naučnopopularni časopis „Galaksija“, koji će izlaziti četiri puta godišnje na više od 130 strana u vrhunskoj štampi, a pojedinačni primerak košta 299 dinara, saopštila je redakcija.

 

galaksija1-678x382.jpg

 

 

Link to comment

Po internetu kruži info da će FOX kanali od marta biti kod mtsa i to u HDu u osnovnom paketu.

Meni miriše ovo na stapanje Radijusa AVComa i KCN u mts i da će se izjednačiti ponude.

Link to comment
1 hour ago, DrIlic said:

Po internetu kruži info da će FOX kanali od marta biti kod mtsa i to u HDu u osnovnom paketu.

Meni miriše ovo na stapanje Radijusa AVComa i KCN u mts i da će se izjednačiti ponude.

Misliš "i kod mts-a" ?

Link to comment

Mislim da je doalazak Foxovih kanala gotova priča što bi se dalo zaključiti i u ovom intervjuu Lučića za Blic 

 

Quote

Njihova ponuda je zato uvek bila bolja od naše, jer mi, primera radi, 10 godina nismo imali "Foksove" kanale, svi drugi jesu jer je neko zakupio ekskluzivna prava na tehnologiju koju ne koristi i onemogućio Telekomu da ih svojim korisnicima ponudi. 

 

Edited by Spirit
Link to comment
9 minutes ago, Sludge Factory said:

"Neko" as in Solak (Djilas, Jeremic, Obradovi, Trifunovic)?

Zli SBB nije koristio tehnologiju, a kupio... To što mi možemo da gledamo FOX HD godinama, nije bitno, bitno da je nisu koristili...

 

Koji bullshit...

Link to comment

Mi kao potrosaci mozemo da uradimo toliko da nemamo vise nikakvog posla sa Telekomom. Dakle, preci na SBB ili neku trecu kompaniju ako postoje tehnicki uslovi, odjaviti fiksni telefon, preci na VIP ili Telenor. 

 

 

Link to comment
4 hours ago, pacey defender said:

Mi kao potrosaci mozemo da uradimo toliko da nemamo vise nikakvog posla sa Telekomom. Dakle, preci na SBB ili neku trecu kompaniju ako postoje tehnicki uslovi, odjaviti fiksni telefon, preci na VIP ili Telenor. 

 

 

 

Ja sve to obavio odavno.:)

Link to comment
7 hours ago, pacey defender said:

Mi kao potrosaci mozemo da uradimo toliko da nemamo vise nikakvog posla sa Telekomom. Dakle, preci na SBB ili neku trecu kompaniju ako postoje tehnicki uslovi, odjaviti fiksni telefon, preci na VIP ili Telenor. 

 

 

 

Možemo, ali ako imamo alternativu, ja živim u jednoj od najjačih opština u državi, najrazvijenijih (teorijski, naravno, u praksi bulja), i nemam alternativu za kopernikus jebeni.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...