Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Izguglao sve, shvatio sam kako radi VESA.

 

Meni treba VESA 200x200 zglobni nosac i dovidjenja

 

 

Treba ti i zid od tvrdog materijala, beton ili puna cigla da se ne patiš sa specijalnim tiplovima za gips, siporeks ili šuplju ciglu na kant koju koriste za pregradne zidove. ;)

Link to comment

meni je (osim jednog pregradnog zida) sve beton i puna cigla, graditelj je zamalo srusio prvu zgradu pa je ovu sazidao kao Hitlerov bunker

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Vaso, ja sam uzeo bas taj isti model kod ovih sto donose iz Madjarske, izasao me tacno 300e sa postarinom. Cisto informativno, koliko tebe kosta uz box paket? Pretpostavljam da koristis box4, kao i ja.

Link to comment

U Gigatronu, cena sa popustom na gotovinsko placanje i online kupovinu je 36.780. 

Na rate je 43.280 din.

 

Ovo je meni idealka, ne  moraju da se opterecuju kreditne kartice, nema skrivenih troskova, placa se uz racun za telefon i ajzdravo.

Edited by Грешни Василије
Link to comment

Kodi je problem, cak i kad se sve sredi da bude na srpskom, ako strim ne ubode iz prve, plus prevod, uredjaj matoroj ne pomaze. Treba da naprave neku verziju za starije osobe, koja ce da radi na dva klika.

 

meni se kodi bas uopste nije svideo: neiintuitivan UI, + jaaako je spor na i5

 

al zato mi je plex odlican

upravo pravim plex na rasberrypi.ju koji ce da strimuje na chromecast koji je okacen na nesmart tv :fantom: (ovaj smajli interpretirati kao nerda koji krlja po terminalu raspi.ja i pije kafu da mu oci ostanu otvorene)

Edited by Zverilla
Link to comment

vi sve znate pa, da pitam.

prospekt mi je ponudio ovo:

http://www.tehnomanija.rs/lcd-i-led--televizori/toshiba-led-lcd-televizor-40l3433dg.html

 

vredi li to tih para? vi ovde, manje više ste u raspravi LG ili samsung, ovo je nešto treće/deseto. nekad davno, cenilo se ako ti je u televizoru tošibin ekran.

 

moji prohtevi su skromni: pristojno velik ekran (da mogu da čitam sitna slova), da mogu da učitam divx film i titlove sa fleša i da mogu da nemam one spljoštene slike. ništa drugo.

 

vidim da ovde piše da je smart. a ceo spisak je podugačak.

 

unapred hvala 

pa,ta tošiba je bila kupljena, nedavno je prošlo 12 meseci i, otplaćena je. sve radi kako valja i trebuje. napomenuo sam već da me zezaju titlovi sa našim latiničnim slovima no, uz CTRL+H pretvorim ih u slova bez kukica i sve radi. ako nije pretencioznost da se posle samo 1 godine nešto preporuči, ja bih.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...