Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Kupljen LG 55LF632V

 

 

axv-WP-201.jpg

 

Poklopio mi se BlackFriday sa popustima baš kad sam trebao izabrati tv. Moram reći da sam ganjao razne flagshipove od LG, Samsunga i Sonya iz 2013 godine 65 inča 4K Ultra HD modeli sa svim džinžama mindžama koji su pred 2 godine koštali 3 - 4 000 E a sad su išli za 700 E ali to je otišlo već jutros u 8:01. Ovaj model smo zapratili još prije nego smo znali za Black Friday a sad su nam ga nešto spustili tako da nismo puno morali nadoplatiti u odnosu na stari tv.

Edited by Mister No
Link to comment

Ipak nam je Samsung bio zadnja opcija s obzirom na nedavna iskustva. Nadam se da će ovaj LG opravdati povjerenje.

Ipak ostaje žal za kvalitetom slike kod plasme naspram leda kod non hd gledanja(što je skoro sve osim skinutog materijala sa trafika ™ ). Možda kalibracija popravi dojam.

Link to comment

čini mi se da sam video osmicu bez 3d-a

Pa to mi bilo na prvi pogled.Po mojem misljenju do 5K razlike bolje 8 ako je veca razlika nisam siguran da je vredno...

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

sony w7... ili w8... paneli

i jel rade mađari™

 

može kontakt na pm

hvala

:)

 

proizvodnja televizora:

 

Sony - slovačka

Samsung - mađarska (manji deo slovačka)

LG - poljska

Philips - poljska

Link to comment

ako je mislio na šverc komerc, onda mu se ne isplati ...razlika u ceni je sve manja, tako da bi više uštedeo da kupi u nekom megastoru u srbiji nešto na akciji. a akcije koje trenutno imaju philips i LG (5 god.garancije) važe samo za televizore koji nisu kupljeni šverckomercom jer se registruju na sajtu (upisuju serijski brojevi).znači samo legalan uvoz preko dobavljača. samo da napomenem da i panasonic ima 5 god.garancije.

 

moje je mišljenje da ne treba sada kupovati samsung i sony dok panasonic, philips i LG imaju tu akciju. da su samsung i sony kvalitetniji od drugih pa ajde...ali nisu, isti su. evo ove godine, na festivalu tehnike u Berlinu, EISA AWARD za najkvalitetniji televizor godine je dobio Philips model 55PUS7600. https://www.eisa.eu/awards/home-theatre-display-video/21/european-best-buy-tv-2015-2016.html

 

Samo da dodam da se Panasonic proizvodi u Češkoj, kad već dajem podatke o proizvodnji za A brendove.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Ja kupio LG pre dva meseca ođe jel mogu negde da se registrujem za tih 5 god garancije ili to važi za nove kupovine?

garancija ne vazi ako si prikljucio android box

:fantom:

Link to comment

Ja kupio LG pre dva meseca ođe jel mogu negde da se registrujem za tih 5 god garancije ili to važi za nove kupovine?

Pazi ako si kupio ultra HD onda bi trebalo da se raspitas kod prodavca,posto vazi samo za ultra hd televizore 5 god.garancije.

Detaljnije imas na sajtu www.lge.rs

Za panasonic vaze za sve smart televizore,koliko sam infrmisan..

Za philips za sve koji imaju ambilight osvetljenje (pozadi) i android internet. Kod njih vazi i za proslogodisnje modele.

 

Kod svih njih je glavni uslov kupovina u odredjenom vremenskom intervalu, recio kod philipsa ako si kupio od 15.oktobra 2015. Pa do 31.januara 2016.

Kod panasonica ako kupis smart tv do nove godine (ne znam kad je startovala akcija,kojeg datuma).

 

Za LG ako si kupio ovogodisnji model u intervalu od 01.novembra 2015.pa sve do 17.januara 2016.

Edited by BlackGeorge
Link to comment

fala djordjije

:)

Nema na cemu :)

 

Ako hoces preporuku, odlican ti je kod philipsa model 50pft6550.

 

Trostrani ambilight

Android lollipop 5.0

800hz

Aktivni 3D (naochari se dokupljuju)

50" u dijagonali (127cm)

Dvb-t2 tjuner,ima i satelitski tjuner,mozes da gledas neskremblovane FTA kanale samo sa tanjirom i lnb chitachem(kabal direktno u tv)

Odlicno pusta piratske filmove, sve kodeke ..mkv,mp4

 

....

Imas ga na akciji za 105.000 dinara...

Edited by BlackGeorge
Link to comment

Kumse,

 

Od juce je startovala i akcija 5 god.garancije i za sony ali na zalost samo za 4k televizore..traje do nove godine.

 

Recimo model kd49x8305 koji kosta oko 150.000 dinara je manje/vise slican onom philipsu sto sam ti ponudio (800hz,android 5.0,aktivni 3d) ali je 4k a philips full hd.

Kod sonija ti je prednost je triluminos displej, a kod philipsa pixel preciese HD procesor i trostrani ambilight...

 

Vise bih mogao da poredim sa tim sonijem philipsov model 49pus7100 ali ga nisam vidjao jos u beogradu :)

 

Kod panasonica mi se svidja model tx-50cx700e,ali i on je preskup..kosta oko 130.000 dinara

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...