Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Sharp daje 5godina garancije.

Ja sam uzeo Sharp baš zbog 5 god garancije. Od septembra do februara je više bio u servisu nego što je radio. Srećom, vratili su mi pare pa sam uzeo tv od mađara™. Jasno mi je da mi se zalomio loš primerak, ali čisto da prenesem iskustvo sa sharpom.
Link to comment

i da dodam. Zeni treba samo ogroman televizor koji ce da radi narednih 10 godina, da gleda kablovsku (koja cak nije hd). Nikakve smart tehnologije, lude rezolucije i slicno. Svaka pomoc je dobrodosla :)

Uzmi onda najosnovniji i najveći LG model i to je to

Link to comment

Narode ako moze mala pomoc. 

Vidim da Telekom valja televizore na rate uz box pakete, a posto ionako prelazimo na novi paket uzeli bi i TV.

E sad mene zanima sledece. Na tom televizoru bi se gledao program, ali bi bio prikacen i na PC.

Ako nekoga ne mrzi da mi kaze sta mi je potrebno i koji je redosled postupaka, bio bih jako zahvalan.

 

Ovo je TV

 

Ovo je kartica

 

Aktivni zvucnici idu standardno u PC pomocu 3.5mm dzeka ali kapiram da je to najmanji problem da se poveze i sa TV-om.

Link to comment

Hm cek da preciziram jos malo. Monitor od 24 inca koji ide u VGA ulaz ostaje tu gde je. 

Dakle zabodem i TV u HDMI ulaz i to je to, samo na TV-u odaberem signal iz kompjutera kad mi treba velika slika?

Link to comment

E a u sledecem pitanju cu vas smoriti kao cigla, samo da slikam zid i prilozim dimenzije   :cry:

Rec je o kacenju na zid i mom potpunom nerazumevanju wall mount sistema.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...