Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...

šta je najbolje i najveće, a podrazumeva se za najmanje love. uslov da nema 3d, da je smart i da nije samsung. preferiram sony, može lg, philips. dijagonala oko(+) 100cm

 

danke

:)

Link to comment

Lg 42lf561v u emmi-ju 415€ nije smart jer je smart bacanje para. Umesto toga uzmes ovaj tv i Android box za 50€ i zavrsio si posao. Android box kosta manje nego razlika izmedju smarta i obicnog a za par godina kupis noviji, jaci, bolji box a smarttv kad zastari celog ce menjas.

Link to comment

Lg 42lf561v u emmi-ju 415€ nije smart jer je smart bacanje para. Umesto toga uzmes ovaj tv i Android box za 50€ i zavrsio si posao. Android box kosta manje nego razlika izmedju smarta i obicnog a za par godina kupis noviji, jaci, bolji box a smarttv kad zastari celog ce menjas.

 

hvala

:dry:

ali mislim da nisi pročitao moj post. dakle, tv treba da je smart, hd, no 3d, da je po mogućstvu sony, panasonic, lg. nikako samsung. i preko 100cm dijagonale

 

jel rade oni mađari™?

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment

Ja ti ozbiljno kazem. Android box ti daje smart funkciju a razlika je u tome sto ces umesto da pritisnes dugme za smart pritisnuti dugme za hdmi. Ne vredi smart te razlike u novcima. Pitaj druge zanemari debelog nemca.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...