Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

samo sony srbina spašava
:ss1:

Da se nadovežem i na Borisa, pre sadašnjeg LG sa Androidom (sa kojim sam prezadovoljan i hteo sam nešto slično opet da uzmem kao drugi tv), imao taj WebOS i sranje živo beše, preinstalirani Netflix i neki Youtube u meniju ali ništa sa strane tipa Eona nije moglo da se instalira, ono je tipa polusmart televizor. Na kraju ga istovario kevi. Zato me sad malo odbija opet WebOS, vidim ima Androida i dalje ali od proverenih marki tu je Sony koji roka sa cenama jako, plus na Tehnomediji i Gigatronu ima nekih Panasonic i Philips dok Tehnomanija samo Sony plus Kinezi. LG i Samsung u Android verziji ni od korova više nigde :( A pre nekih mesec ili dva gledao i bilo izbora do jaja, ne znam šta se sa Korejancima desilo u medjuvremenu…
Link to comment

Na kom WebOS ne može da se instalira EON?

 

Imam LG UN8xxx seriju iz 2020. godine i gledam normalno EON na njemu... Šta od korisnih aplikacija na Android TV-u ima, a da nema ne WebOS-u?

 

 

 

Edited by Velocipede
Link to comment

sad pitanje je da li sony roka sa cenama jako, ili je tržište preplavljeno drugim proizvođačima

 

dobra telkatm je vazda bila hiljadu para bile one marke ili evri

 

 

 

nezgodacija je što se tu zalazi prilično u sferu ličnih finansija, ako to može da se izbegne bilo kako moj glas uvek ide soniju pa nekoliko praznih mesta. sve dok me taj isti soni ne zajebe prvi put

Edited by kud u maglu Simoviću
Link to comment
10 minutes ago, Velocipede said:

Na kom WebOS ne može da se instalira EON?

 

Imam LG UN8xxx seriju iz 2020. godine i gledam normalno EON na njemu... Šta od korisnih aplikacija na Android TV-u ima, a da nema ne WebOS-u?

 

 

 

Ja sam ti napisao za fr. Canal+ (sve donedavno), Eurosport. Bilo je tu jos nekoliko aplikacija koje nisu postojale.

TV je odlican, WebOS nije sto se tice dostupnih aplikacija.

Link to comment
Na kom WebOS ne može da se instalira EON?
 
Imam LG UN8xxx seriju iz 2020. godine i gledam normalno EON na njemu... Šta od korisnih aplikacija na Android TV-u ima, a da nema ne WebOS-u?
 
 
 

Pričam o prethodnoj generaciji WebOS, možda i jednoj od prvih pre pojave Androida na TV uredjajima, konkretno serija je LG LB580V iz neke 2014-15. mislim.
Link to comment

Pojavljivao mi se ghosting na Samsungu pre možda godinu dana i nestao sam od sebe, od pre neki dan došao opet i izgleda rešio da ostaje. Jel vredi cimati majstora ili odmah gledati novi tv?

Link to comment

Treba da kupim nov tv, pa gledam šta mi je činiti.

 

Koristio bih Supernova OTT u koji se na računaru logujem preko browsera, što bi svakako radilo preko WiFi. Druga stvar koja mi treba jeste da castujem sliku sa računara na tv preko WiFi-ja, pa ne znam koliko dobro to radi i da li mogu da pustim npr. 4K seriju sa računara preko rutera za optiku i da to bez greške radi na televizoru. Kakva su iskustva i koji tv preporučujete?

 

 

Edited by napadaj
Link to comment
  • 3 weeks later...

Posle 14 god zamenih TV (LG 32" 1080p). 

 

Novi je Hisense 50A7GQ, QLED, 4k. Bio je 48.990 u Tehnomaniji za BF i za sada sam zadovoljan. Neverovatno koliko ugrađeni Netflix, YT i Eon prave razliku.

 

Jedan od razloga što sam hteo da uzmem novi, veći TV je i da bih se odlepio od kompa - prethodni sam koristio primarno kao drugi monitor i onda bih i filmove i serije gledao iz radne stolice umesto lepo s kauča.

Edited by Sammael
  • +1 2
Link to comment

Ja sam pre 4-5 nedelja pazario Toshiba 43UA2B63DG. Ovog vikenda sam se malo svrteo da sednem da gledam TV. Odusevili su me smart TV android aplikacije. Super nacin za gledanje IPTV.

 

Inace, TV mi deluje odlicno, lepa slika :) vidim (odnosno cujem) da ukucani mu malo odvrcu zvuk, tako da je mozda TV malo tih. Moje uvo, ovo koje bolje radi, ga cuje dobro. A ukucani imaju obicaj da slusaju sve malo glasnije :)

 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...