Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

On 2.2.2022. at 14:19, mraki said:

Nervira me što su svi Android od 32” HD ready, skoro da nema ništa full HD.
Hoće li mi to praviti bitnu razliku na tu veličinu ekrana?

ima filips 32” hd

 

philips hd

 

gledam ja da pazarim za majku

Link to comment
11 minutes ago, kud u maglu Simoviću said:

ima filips 32” hd

 

philips hd

 

gledam ja da pazarim za majku

Ovo nije Android koliko vidim, ima samo neka Toshiba da je Android i full HD.

Ako ti to nije bitno, imaju Samsung i LG full hd modele.

Čini mi se da je ovaj malo i preskup za tu dijagonalu.

Moj stari LG je full hd, uzeću onaj Šaomi stick i pretvoriti ga u Andoid za sad, pa ću videti opet za par meseci kakva je ponuda…

Link to comment
  • 1 month later...

Prošle godine sam preko kupujem/prodajem iz Subotice naručio i kupio LG 50' Nanocell.

Koštao je 510 E.

Za sada sam zadovoljan.
Prije toga sam za black friday kupio Philipsov TV od 50' koji se pokazao veoma loše.

Srećom, uspio sam ga vratiti, nakon raznih peripetija.

  • +1 1
Link to comment
  • 1 month later...

koji od ovih modela izabrati:

LG 55NANO753PR

SAMSUNG 55TU8372

LG 55UP76703LB

SAMSUNG 55AU8072


Svi su u istom cenovnom rangu samo ne znam koje su im prednosti i mane. WebOS je bolji od Tizena? Cesce se apdejtuje?

 

@colonelo koja tacno oznaka?

Edited by Moća
Link to comment

Za modele od 2020 do danas razlika izmedju 50 inca LG NANO i 55 inca iz te serije jeste da za 50 inca koriste VA panel, a za 55 IPS panel. Pogledao/procitao sam dosta testova i za te LG NANO sa IPS panelom dosta ljudi govori o problemima kad se gleda u zatamnjenoj sobi. Moze da se ispodesava i da se iskljuce neka podesavanja da to bude manje primetno. Kod VA panela sa druge strane ugao gledanja je losiji, pa ako je to bitno treba obratiti paznju. Ja sam na kraju bio otisao u prodavnicu i gledao uporedno 50 i 55 i nekako mi se slika na NANO 50 vise svidjala, kao da su boje i kontrast bile bolje, ali to je sve naravno subjektivno. Verovatno bi se nekom drugom vise svidela slika na NANO 55. Zbog svega toga na kraju sam uzeo LG 50NANO889 iako je cena bila skoro ista kad se uzme u obzir da su se sa 55 dobijale i neke slusalice. Za sad sam prezadovoljan sa izborom.

  • +1 1
Link to comment
  • 2 weeks later...

Da stanem i ja u red za kupovinu TV-a. Definitvno odustajem od Samsunga jer je ovo već drugi tv koji posle neke treće godine dobija tzv purple spots. Tako da razmišljam o LGu ali kao ne baš preterano upućen u tipove panela tražim neke preporuke. Vidim da se na forumima uglavnom hvale C1 i C2, nano u poslednje vreme i sad baš nisam pametan odakle da krenem. Doduše, za pocetak bih išao na 50” što eliminiše C seriju pa ostaje pitanje šta u to. rangu

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...