Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

8 hours ago, kiki said:

Ne bih nekako te VOX-ove, nešto mi ne ulivaju poverenje...

 

Dok ti istekne garancija zastareće i Android verzija. 

Noviji Smart TV VOX-a koriste LG-ev WebOS i za oko 45-50k možeš da pazariš 50"-55" smart. 

 

Doduše, nisam imao TV 15-tak godina i nisam se navukao na njihove pametne moći još uvek pa ne smem mnogo da popujem.

Imam VOX treća god. i zadovoljan sam.  Koristim kao PC monitor jedan "ne smart" 43" VOX TV za 3 različita računara ispod stola i zadovoljan sam. Za te pare vilo tada super povoljno. 

Ponekad pogledam neku utakmicu, imam optiku kod Supernove (bivši ExeNet) i nekoliko IPTV listi sa raznih strana. 

O garanciji ne razmišljam ni najmnanje, kolko je tolko je. Posle nje samo nova povoljna mašina - nema popravljanja.

 

 

 

  • +1 1
Link to comment

Sve Arene su HD, ovi razni dokumentarci. Pinkovi nisu, ali je to i dobro, ko jebe one koji to gledaju.
To je apartman za izdavanje pa sad samo neka odluče šta misle da je dovoljno za njega. Našla sam neke povoljne televizore, ali su svi poslednji, tj. izloženi primerci. Ima i na drugim mestima, dobili su spisak pa će pogledati. I ja mislim da je garancija bitna i kod velikog to verovatno neće biti problem, ali ovaj mali je uglavnom na dve godine ako hoće LG i full hd.

Link to comment
On 8.10.2022. at 9:46, kiki said:

Ne bih nekako te VOX-ove, nešto mi ne ulivaju poverenje. Što je najgore, ne biram sebi pa mi je nekako odgovornost veća :D. Stan je turistički apartman, ako ga tako mogu nazvati. Operater je Supernova i imaju optički internet. To znači da su kanali HD i da bi bilo bolje da se bira full hd? Taj mali bi bio u spavaćoj sobi.
Veći, 42:
https://www.tehnomanija.rs/televizori-audio-i-video/smart-tv/lg-smart-televizor-43up76703lb-000000000001180828

Iskreno, zbog cene i garancije, a i ja imam LG dugo i nemam nikakvih problema. I oni negde vuku na njega, tj. na taj cenovni rang. Inače, znam da je Tehnomanija ozbiljan krš postala, ali oni će pokupiti tv iz prodavnice, tu su garancije.

1. Tehnomanija, zaobiđi. 

2. Za takvu namenu samo gledaj ko daje dužu garanciju. 

Link to comment
3 minutes ago, Zaboravan said:

1. Tehnomanija, zaobiđi. 

2. Za takvu namenu samo gledaj ko daje dužu garanciju. 

 

ako se odlučite da kupujete kod njih ovih dana, kupujte samo ako fizički možete da odnesete kući odmah, nikakva dostava, toliko.

 

ali generalno ih treba zaobilaziti, Tehnomedija je ostavila dobar utisak kod mene

 

  • +1 3
Link to comment
7 minutes ago, copkillah said:

 

ako se odlučite da kupujete kod njih ovih dana, kupujte samo ako fizički možete da odnesete kući odmah, nikakva dostava, toliko.

 

ali generalno ih treba zaobilaziti, Tehnomedija je ostavila dobar utisak kod mene

 

I proverite cenu na polici i na kasi. 

Srećom ne puštaju me samog u kupovinu... "Ne stignu da promene". 

Mislim verujem ja prodavačicama i prodavačima ali neka njihovi manageri™ misle o tome, mene više ne vide. 

Link to comment
20 hours ago, zmanic said:

 

Dok ti istekne garancija zastareće i Android verzija. 

Noviji Smart TV VOX-a koriste LG-ev WebOS i za oko 45-50k možeš da pazariš 50"-55" smart. 

 

Doduše, nisam imao TV 15-tak godina i nisam se navukao na njihove pametne moći još uvek pa ne smem mnogo da popujem.

Imam VOX treća god. i zadovoljan sam.  Koristim kao PC monitor jedan "ne smart" 43" VOX TV za 3 različita računara ispod stola i zadovoljan sam. Za te pare vilo tada super povoljno. 

Ponekad pogledam neku utakmicu, imam optiku kod Supernove (bivši ExeNet) i nekoliko IPTV listi sa raznih strana. 

O garanciji ne razmišljam ni najmnanje, kolko je tolko je. Posle nje samo nova povoljna mašina - nema popravljanja.

 

 

 

Kod matere Vox, Vivax, 32", rade već godinama. 

A treba imati u vidu da se baš troše, jal neke serije, Vučko još češće, pa jutarnji ovde-onde...

Link to comment

Znam za Tehnomaniju i rekla sam im da sami pokupe i da ih ne čekaju, naročito što su vremenski ograničeni.
Našla sam u Tehmomediji oba LG-a po pet godina garancije, ali su svuda poslednji primerci, što znači izložbeni, što pak znači ćao-zdravo. Poslala sam im još dva-tri veća modela koje imaju, sličnih cena, pet godina garancije, pa će valjda neki biti dostupan iz magacina. Problem je ovaj manji jer LG koji bi oni najviše voleli ne nađoh sa pet godina garancije. Jesam jedan Hisense, ali je on hd ready. A baš su sada popusti i u Tehnomediji i u Tehnomaniji pa bih volela da ubodu povoljno.

Link to comment
  • 4 weeks later...

Treba da uzmem tv, smart opcija mi je najbitnija da bi instalirao Eon app izmedju ostalog, al gledam sad skoro niko više nema Android OS, sve Web OS koji je koliko se sećam jučerašnja vest :unsure: Šta se dešava u tom departmentu, kakve su mogućnosti sa tim WebOS nove generacije? Ili da jurim ako je negde ostalo Androida na zalihama?

Link to comment

Ja imam LG tv. Televizor je odlican (Oled) ali njihov webos je ogranicen (barem ovdje u fr). Svaki put kada sam htio da skinem neku app, nisu je imali. Do nedavno nisu imali Canal +, nemaju Eurosport. Kada sam kupovao TV vagao sam izmedju Sony i LG, uzeo LG jer je bio na lageru. Prodavac je bas naveo tu razliku (i sve probleme LG WebOs-a).

Edited by borris_
  • +1 2
Link to comment

Kako pratim na drugim forumima većina što koristi eon kupuje xiomi ili amazon stickove 

Sada će sigurno biti nekih akcija pa za tridesetak evra eto kupiš par komada i mirna glava 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...