Jump to content
IGNORED

Televizori


luba

Recommended Posts

Video sam ali poludeću više od recenzija. Svaka nalazi baš nešto da ne valja što je verovatno minorno a zvuči jako jako strašno.

ovo što ti rene kaže.

gledaj da malo isimuliraš situaciju iz sobe gde će ti biti teve i kako ćeš ga koristiti (iz kog ugla i udaljenosti ćeš gledati tv npr, da ti neko uperi lampu kao izvor svetlosti gde ti pada svetlost prozora ili gde su ti lampe u sobi. ja sam radio i takve gluposti :D )

Edited by Ravanelli
Link to comment

Šta vi meni želite, da fizički idem u prodavnicu sopstvenim nogama u 2017-toj. Jesmo li ljudi ili životinje :cry:

 

Šalim se, da to je optimalno, samo da nađem prodavnicu koja imaju oba modela pa da odnesem Big Wet Butts 26 Lord Of The Rings u Blu Ray ripu.

Link to comment

Zavisi da li može da se rotira (nisam gledao), ja moj uglavnom gledam skroz iskosa.

 

 

 

Inače mi se ništa ne svidja ovaj model Samsunga, previše mana ima, a premalo prednosti.

Link to comment

I da, ako su ti bitni uglovi, onda o samsungu ne razmišljaj

 

Bre, pa recimo da i nisu toliko, ali kako su toliko loši sa tako nečim bazičnim?

 

Zavisi da li može da se rotira (nisam gledao), ja moj uglavnom gledam skroz iskosa.

 

 

 

Inače mi se ništa ne svidja ovaj model Samsunga, previše mana ima, a premalo prednosti.

 

Ovaj moj? Reci reci, šta mu fali, ne treba mi mnogo pa da odaberem LG.

Link to comment

Bre, pa recimo da i nisu toliko, ali kako su toliko loši sa tako nečim bazičnim?

 

 

 

 

VA panel kod Samsunga, ako može da rotira onda nije bitno.

 

 

 

 

 

 

 

Ovaj moj? Reci reci, šta mu fali, ne treba mi mnogo pa da odaberem LG.

 

Ima problema sa sivim nijansama, štuca prilikom prikazivanja 24fps sadržaja (na primer, Blu Ray), slaba mu je pokretna rezolucija, reflektuje svetlost više nego što je uobičajeno, itd. Siguran sam da u istom cenovnom razredu Samsung nudi bolje modele.

Link to comment

Thx.

 

Gledao celo popodne taj LG 43UH661V, onda na jednom forumu reče tip da UH750V ima baš onako drastično bolju sliku - jes malo skuplji, ne bih para žalio, ali ima one fiksirane nožice umesto rotirajućeg stalka <_<
 

 

Okay, I have since been on the phone to LG Technical UK and the answer they gave was this:

The LG 43UH750V has a far superior Picture Mastering Index. This means the software for the colours will be better all round for the higher spec. He also told me that the higher spec LG would have a quicker response time so this would be better for something like gaming.

Apparently, they are both Edge Lit according to him.

 

Edited by Marvin (Paranoid Android)
Link to comment

Nemoj da žališ para, na duže staze to ionako ništa ne znači. Ja sam dosta platio ovaj moj zadnji (iako je samo 1080p), ali sam i dalje super zadovoljan. TV je nešto uz šta provodimo dosta vremena, pa ga tako treba i tretirati.

 

 

Mnogo je bolji UH750V.

Link to comment

Pa vidim, samo me noge nerviraju. Valjda bih se navikao, koliko vidim po pitanjima i odgovorima sa amazona, ne mogu da se skinu noge pa da se na leđa nabudži stalak.

Link to comment

Jok. Moro bi da slikam gde mi trenutno televizor stoji, baš je u uglu, nije na zidu.

 

I ponekad treba da ga rotiram, tako da bi stalak bio idealan, mada ne često - valjda ću moći živit s tim.

Link to comment

Stigao LG. Slika je perverzija al me pomalo smara setup. Neispavan sam od starta a milion stvari treba uraditi.

 

yt 4k izgleda fenomenalno a sad gledam da ga pleksujem

 

edit: daljinski je do jaja al ce mi trebati vremena da se naviknem. Glasovne komande mi se posebno svidjaju :)

 

edit 2: zvuk perverzija bez ikakvih podesavanja.  Trazim 4k spotove na yt a samo mi indijci izlaze :)

Edited by katamaran
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...