Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Ne slažem se. Ovo je jedina forma tv emisija kod nas u kojoj gost ima priliku da kaže šta želi bez upadanja u riječ neurotičnog voditelja i histeričnog sagovornika.

Daj ne zezaj, imaš 3 sekunde apsolutne tišine pa onda dva-tri učesnika u glas. U jednom momentu se Ćirjaković počeo zajebavati na tu temu pa završavati svoj dio priče sa "prijem" ili "over" 

Link to comment

Daj ne zezaj, imaš 3 sekunde apsolutne tišine pa onda dva-tri učesnika u glas. U jednom momentu se Ćirjaković počeo zajebavati na tu temu pa završavati svoj dio priče sa "prijem" ili "over" 

 

Ma nisam ni gledao emisiju, jedna je stvar problem tehničke prirode a drugo ono što sam ja pominjao, a što je bio problem u apsolutno svim političkim emisijama debatnog tipa kod nas.

Edited by keitel
Link to comment

Ma nisam ni gledao emisiju, jedna je stvar problem tehničke prirode a drugo ono što sam ja pominjao, a što je bio problem u apsolutno svim političkim emisijama debatnog tipa kod nas.

A to da, to stoji. Ovo tehničko jeste sjebalo Jugoslava da prekida sagovornika, ali kao što neko već primjeti, sjebalo je flow emisije totalno. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

O uticaju N1 iz septembarskog istraživanja javnog mnjenja NSPM-a:

CH2UZzr.png

 

http://www.nspm.rs/istrazivanja-javnog-mnjenja/istrazivanje-srbija-septembar-2015.html

Istraživanja nspm-a? Znate kako su ranije pravili ankete? Pošalju neku nesretnicu iz donjeg milanovca, koja honorarno radi kod njih, da popuni 100 anketnih listića kad ode kod svojih za vikend ...

 

Od reprezentativnog stratifikovanog uzorka ni "S" ...

Link to comment
  • 3 weeks later...

u hrvatskom presingu večeras je gostovao mate rimac. u pitanju je momak koji je sa 17 napravio prvi patent, sa 24 počeo posao sa dizajniranjem i konstrukcijom elektromobila, danas sa 28 u firmi sa 150 zaposlenih pravi sportske elektromobile (850K€ komad) i elektrobicikle (8.5K€ komad) koji testiraju vojske i policije u svetu. žena mi reče da ovaj presing treba puštati srednjoškolcima kada im se priča o preduzetništvu. a ona se vrlo razume u te stvari. pogledajte, ako bude repriza.

Link to comment

Neverovatan dečko. Pored nestvarne vunderkind priče, uspeha i proizvoda koje je stvorio, oduševilo me je kako je pričao tokom cele emisije.

Concept One ubrzava do sto za 2.8s a maximalna brzina mu je limitirana na 305km/h.

Greyp bicikl bi zaista trebao da nađe primenu u policiji. Brz, 120km može da pređe sa jednim punjenjem, baterija se potpuno napuni za 2h.

 

Greyp.com

Link to comment

žena mi reče da ovaj presing treba puštati srednjoškolcima kada im se priča o preduzetništvu

 

srednjoškolcima u srbiji treba pomoći da pobegnu za početak a ne hraniti ih iluzijama o preduzetništvu ovde :fantom:

Edited by Hella
Link to comment
  • 4 weeks later...

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...