Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Meni je recimo Ljubica G. bolji novinar za žanr 1 na 1, pa i Danica V.

 

Poslato sa WC šolje by BVK

 

Danica je meni išla na nerve dok je vodila kažiprst. Žena je jednostavno neinformisana a drčna. Svaki put kada joj je dolazio Jelašić objašnjavao joj je stvari kao detetu od pet godina. 

Link to comment

Danici treba dva minuta da postavi pitanje, uz pripadajuće gestikulacije koje su, valjda, njen tv izraz. 

 

Ne znam da li se neko seća kad je Ceca Lukić radila 1 na 1 razgovore na II programu Radio Beograda. E, tako se to radi. Kratko, ali jebitačno.

Link to comment

Danica je meni išla na nerve dok je vodila kažiprst. Žena je jednostavno neinformisana a drčna. Svaki put kada joj je dolazio Jelašić objašnjavao joj je stvari kao detetu od pet godina. 

 

Njeno unošenje u lice preko stola je grozno. I kada ne dozvoljava gostu da dođe do reči.

I pored svega je jedan od najboljih 1na1 novinara trenutno.

Ljubica je verujem odlična, ali džaba to kada tavori i nema priliku da iskaže talenat.

Link to comment

 

Ne znam da li se neko seća kad je Ceca Lukić radila 1 na 1 razgovore na II programu Radio Beograda. E, tako se to radi. Kratko, ali jebitačno.

 

To se vidi i danas u pesaniku. Evo upravo su izbacile razgovor sa Sasom Jankovicem i Rodoljubom Sabicem, pa uporedite sa Jugoslavljeljeljevim razgovorom sa Jankovicem od pre par dana. Doduse, Jankovic je stalozen i razlozan, pa je i kod Jugoslava (koji ga je prekidao kad god je hteo) uspevao da kaze skoro sve sto ima na umu. 

Link to comment
  • 2 weeks later...

Emisija "info" u 16:00

 

Voditeljka cita da je 6 SRBIJANSKIH radnika poginulo...

 

Drzava je Srbija, a ljudi koji imaju njen pasos su "Srbi" ili "gradjani Srbije".

 

Ako zaista zele da ih neko od nas jebenih Srbijanaca shvati ozbiljno, neka ne prave ovakve glupost.

 

Sent from my WP 7.8 using Tapatalk!

Link to comment

A šta je to Srbijanac u njihovom novojeziku? Ako dobro razumem, to je svaki stanovnik Srbije. Voleo bih da nekom Albancu iz Preševa ili Mađaru iz Subotice saopšte da je Srbijanac i pa davidim kako bi taj reagovao.

Link to comment
  • 2 weeks later...

U kako je dobro ovo sto ova novinarka M.Nikolic sa gorcinom prica o NBG Terazijama.

Secam se kako je na STB odusevljeno pricala kad se to postavljalo....

Edited by Frank Pembleton
Link to comment

A šta je to Srbijanac u njihovom novojeziku? Ako dobro razumem, to je svaki stanovnik Srbije. Voleo bih da nekom Albancu iz Preševa ili Mađaru iz Subotice saopšte da je Srbijanac i pa davidim kako bi taj reagovao.

 

To su samo Srbi iz Srbije. 

Link to comment
  • 4 weeks later...

SVI na N1! Od 20.00 u "Pressingu" kod Tugoslava političar oštre misli i još britkijeg jezika Zoran Živković!

Imao siga 12.03 kod Danice u 1na1
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...