Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Svakako odavno ne sede zajedno sa gostom na istom kanabetu™. Do skoro je Natasa razgovarala sa televizorom, gost dakle bio u N1 studiju, ali ne sa Natasom. A od skoro su Natasa i kovid elita™ presle u televizor, a gosti su na zoomu ili tako nekako. Mislio sam da je ta promena zbog pogorsanja situacije sa koronom. Mozda i jeste, u kombinaciji sa renoviranjem studija. 

Link to comment

Baš me zanima šta će napraviti. Vidi se da je njima problem nedostatak prostora, sve je nekako zbijeno.
Za razliku od bosanske i hrvatske verzije koje imaju dosta dobre studije i očigledno više prostora.

Link to comment
Baš me zanima šta će napraviti. Vidi se da je njima problem nedostatak prostora, sve je nekako zbijeno.
Za razliku od bosanske i hrvatske verzije koje imaju dosta dobre studije i očigledno više prostora.

Ništa specijalno nema tu prostora...
Sve je teška budževina.

.... Shiit has hit the fan!

Link to comment
On 19.3.2021. at 12:49, msv said:

 

Pa sada, kazu da su ovo FBI statistike:

 

Though black people comprise 13% of the pop. They committed 27.5% of all violent crimes against Asian Americans in 2018 While whites comprise 62% of the pop. the commit 24% of crimes against Asians

 

Moguce da se od 2020 to promenilo zbog Kovida.

Link to comment

lepo rece Dojcinovic iz KRIKa da je tu sudstvo podesilo odstetu na 1000-1500 € taman da odmoris dusu za nanesen bol jednim kracim odmorom u hurgadi/egiptu/grckoj... :rolleyes:

nema tu mesta nekim vecim svotama...

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...