Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

Meni djeluje da nije jutarnja persona, da joj bolje ide popodne :lol: ali je ona super stvarno, ima prijatan glas i kamera je voli, ne forsira, ne lupeta, a opet nije ni krpa u razgovoru kao ovi sa drugih televizija. Ali pozitivno iznenađenje mi je i ova Stojiljković (je li tako, Jelena?🤔), žena valjda radi kulturu ali se sasvim ok snalazi u čitanju štampe, nije pala s Marsa.

  • +1 3
Link to comment
34 minutes ago, jorma shparga said:

Maja D. nije ok nego je apsolutno :wub:

 

jeste. kako da ne volis osobu ciji je twitter nick 'kuvani kukuruz'. zamisli minju na twitteru.

  • +1 1
Link to comment
34 minutes ago, James Marshall said:

Ali pozitivno iznenađenje mi je i ova Stojiljković (je li tako, Jelena?🤔)

 

Jelena Stojiljković, nekad Sotirović

Aktivna je i ona na tviteru.

Link to comment
8 minutes ago, morgana said:

zamisli minju na twitteru.

 

Samo deli najave/snimke svoje emisije

Spoiler

 

 

Edited by msv
Link to comment

Kuvanikukuruz je i fino duhovita, i ratuje sa mackom [emoji5]

Inace vcrs planiram da gledam Junaci doba zlog. Nisam do sada nijednu epizodu pogledala, ali ova o majci-babi nacionale me zanima. Posto se digla sa kamarilom da zabrani emitovanje, pa da vidimo sta se kaze o pevaljki, mozda ima nesto i sto ne znamo.

  • +1 2
Link to comment
27 minutes ago, Jumanji said:

Kuvanikukuruz je i fino duhovita, i ratuje sa mackom emoji5.png

Inace vcrs planiram da gledam Junaci doba zlog. Nisam do sada nijednu epizodu pogledala, ali ova o majci-babi nacionale me zanima. Posto se digla sa kamarilom da zabrani emitovanje, pa da vidimo sta se kaze o pevaljki, mozda ima nesto i sto ne znamo.

 

+1.

 

Ja sam pokusao da gledam sa Vesicem, nisam imao stomak. Ovu cu da izdrzim do kraja.

 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...