Jump to content
IGNORED

N1, CNN medj srbljem


Grunf

Recommended Posts

 

Žena se pritom preziva Svenk, što izgleda ne znaju ni Mali ni novinar Monda ni ovi sa N1 koji su kopi-pejstovali njihov tekst.

 

Link to comment
On 25. 5. 2024. at 13:09, msv said:

Trg republike je ružan zbog migranata koji tamo jedu masan burek

:zalosna:

 

Quote

Znaš, kad od početka imaš saznanje da ćeš biti slavan. To jeste pretenciozno i prepotentno, ali kada živiš uz ljude koji su slavni, poput ujaka i sveta koji se oko njega muva i prolazi kroz našu kuću, čini ti se najnormalnije da ćeš i ti biti slavan. 

:vikleri:

  • Haha 1
Link to comment
On 25. 5. 2024. at 13:09, msv said:

Trg republike je ružan zbog migranata koji tamo jedu masan burek

:zalosna:

kakvo govno

Link to comment
7 hours ago, Papovac said:

kakvo govno

Posno! 

Migranti izjeli svu mast... 

Link to comment
  • 1 month later...

Izvini, ali ovo su gluposti, lik je kafanski zabavljac.

Nemam fenomenalno misljenje o Djilasu, cak je skoro isto kao predmetnog idiota, ali nisu navijali za Djilasa vec su kao vecina, ili manjina, nije ni bitno, bili u nekakvoj vrsti ocaja. Sto se pokazalo kao opravdano osecanje

 

Bolji deo je posle 50_tog minuta

Edited by villiem
  • +1 4
Link to comment

Znam da je žešći off, ali ovog logorejično-uvlakačkog izgovora od voditelja bih udarala tiganjem po glavi dok ne umukne.

Odustala sam od gledanja emisije zbog njega. Pogledala sam jedino “intervju” sa Goranom Markovićem, a i to uz psovanje i prekidanje. Kakav pičkasti dosadni debil.

Edited by pt 2.0
1 e viška
  • +1 4
  • Wub 2
  • Haha 2
Link to comment
8 hours ago, villiem said:

Izvini, ali ovo su gluposti, lik je kafanski zabavljac.

Nemam fenomenalno misljenje o Djilasu, cak je skoro isto kao predmetnog idiota, ali nisu navijali za Djilasa vec su kao vecina, ili manjina, nije ni bitno, bili u nekakvoj vrsti ocaja. Sto se pokazalo kao opravdano osecanje

 

Bolji deo je posle 50_tog minuta

 

On je to sveo na lični obračun. Međutim.

 

Meni je upala u oči njegova svest o sopstvenoj vidljivosti. Ona je - tačna. Zaista grubo zvuči da više ljudi zna za Sergeja nego za N1, ali dok god tako banalna činjenica ne dobije pravo građanstva, ponavljaće se kobne greške u brendiranju kampanja. 

 

O problemu vidljivosti pokušavao sam da razgovaram sa nekoliko ozbiljnih opozicionih glava, u načelu oni se slažu, ali sve ostaje na tome, a greške se nižu. 

  • Hvala 1
Link to comment
9 hours ago, April said:

  Sve što treba znati o United media između 35. i 50.minuta 

 

 

Meni su obojica tezak laksativ..

Link to comment
9 hours ago, April said:

  Sve što treba znati o United media između 35. i 50.minuta 

 

 

 

izvini, može li neki dajdžest, trenutno nemam mentalne snage da slušam :D

  • +1 1
Link to comment
1 hour ago, copkillah said:

izvini, može li neki dajdžest, trenutno nemam mentalne snage da slušam :D

 

Villiem je u pravu - smeta Sergejev kafanski ton. Ipak, osim toga, on i Bevc uglas nameću važnu temu, da li je N1 stvarno 'naš', na način koji su to bili  pokojni B92 i Studio B ili samo svoj i odgovoran prvo svojim vlasnicima

 

Kad se tema razvodni na Sergejeve privatne duele sa uredništvom, gubi na uverljivosti; ali ja sam stvarno ostao zapitani da li je to medij koji čekamo više od decenije. 

 

P. S. Ključni trenutak je kad A. Subotić, prva menadžerka firme kaže 'Koga mi to promovišemo?' Pa čekaj. Mi takve medije, koji samo služe za promociju već imamo... 

Edited by April
  • +1 2
Link to comment

Serj je mnogo jak brend,na onim izborima kada je bio predsednik PSG nisu prešli 2 posto ,

doduše tu je jedan krivaca N1, da se nije pojavljivao tamo ili bilo gde možda bi se više ljudi zajebalo 

i glasalo za onog glumca iz Munja ili Kengura 

 

 

Link to comment
6 minutes ago, Fakundo Sava said:

Serj je mnogo jak brend,na onim izborima kada je bio predsednik PSG nisu prešli 2 posto ,

 

Jeste jak brend, ali nije za politiku.

  • +1 2
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...