Jump to content
IGNORED

Ja biti ponosna na predakove, topik o porodici i aktivnostima građanina Karađorđevića


Filipenko

Recommended Posts

Sta, buduci nam Kralj skartirao onu lihtenstajnsku princezu?!? 

Kad? Kako? Kude?

Di je sad Informer kad ti treba?

 

:s_w:

 

On ce biti buduci kralj (pod uslovom da se obnovi monarhija) jedino ako mu umru dva starija brata.

 

Nepismeni novinari ga zovu Aleksandrom III, sto je potpuno pogresno, s obzirom da se broj pored imena "dobija" kada stupis na presto. Isto tako njegov otac nije Aleksandar II, vec samo NjKV princ Aleksandar Karadjordjevic, prestolonaslednik.

 

Ti verovatno mislis na Petra, najstarijeg prestolonaslednikovog sina.

Link to comment

On ce biti buduci kralj (pod uslovom da se obnovi monarhija) jedino ako mu umru dva starija brata.

 

Nepismeni novinari ga zovu Aleksandrom III, sto je potpuno pogresno, s obzirom da se broj pored imena "dobija" kada stupis na presto. Isto tako njegov otac nije Aleksandar II, vec samo NjKV princ Aleksandar Karadjordjevic, prestolonaslednik.

 

Ti verovatno mislis na Petra, najstarijeg prestolonaslednikovog sina.

 

:frust:

da. moja greska, nisam ni citao sta pise, cim video III, misleh na Petra... (mada ni petar nema jos prava na trojku)

 

koja budala princu dodeljuje brojke :isuse:

 

 

hvala na ispravci

Link to comment

novinar nije normalan, sve je izmešao  :isuse:

 

Prestolonaslednik želi snajke iz Srbije, a ni sinovi nemaju ništa protiv
Vladana Jokić | 03. 03. 2015. - 

Bio bih najsrećniji kada bi se moji sinovi Filip i Petar ugledali na brata Aleksandra, pa i oni našli devojku iz Srbije, kaže prestolonaslednik Aleksandar Karađorđević za "Blic".

580423_princevi_ff.jpg?ver=1425327731
Filip (Petar)(33), Petar (Filip)(35) i Aleksandar III Karađorđević (33)

Aleksandar III Karađorđević, jedan od tri sina prestolonaslednika Aleksandra II Karađorđevića (70), prošle godine se preselio u Srbiju. U međuvremenu se zaljubio u našu zemlju, ali i u jednu Srpkinju zbog koje je, kako kaže, bolji čovek i bolji Srbin. 

 

Njegova braća još nisu našla svoje idealne polovine, a njihov otac priželjkuje da mu sve snajke budu Srpkinje.

 

 

 

580424_aleksandar-karadjordjevic01rasfot
Aleksandar Karađorđević

- Moja supruga Katarina i ja smo veoma srećni što Aleksandar ima devojku iz Srbije. Bilo bi lepo da i Petar i Filip krenu njegovim stopama jednog dana - kaže prestolonaslednik za „Blic“. 

 

Raduje ga i to što je Aleksandar odlučio da nakon 15 godina napusti San Francisko i skući se u Beogradu.

 

San mi je da mi sva tri sina žive u Srbiji. Želim da ih viđam češće

- San nam je da sva tri sina žive u Srbiji. Aleksandar je napravio sjajan korak i nadamo se da će ga braća slediti. Naravno da bi nam bilo drago da ih češće viđamo, kao što sada možemo Aleksandra. Oni vole Srbiju i zainteresovani su, kao i mi, da vide kako Srbija ide napred - ističe Karađorđević.

 

Sinovi se ne protive očevoj želji

 

Njegovi sinovi se ne protive očevoj želji. Filip, Aleksandrov brat blizanac, rekao je svojevremeno za „Blic“ da bi voleo da mu žena bude iz Srbije.

 

- Nacionalnost nema nikakve veze s emocijama i ljubavlju, ali svakako bih voleo kada bi moglo da se potrefi da se zaljubim u Srpkinju. Pored lepote, one su karakterne i jake žene, a ja volim takve devojke - rekao je Filip.

 

Naslednici prestolonaslednika ne vole da ističu da su prinčevi i žele da žive običnim životom. Tako je Aleksandar nedavno otvorio tekila-bar u Beogradu, u čemu ga otac podržava. 

 

- Aleksandar je uvek bio zainteresovan da ima svoj lokal u kom će se služiti ukusna hrana. Kada je živeo u Kaliforniji, zavoleo je ideju da otvori takvo mesto. On je mlad i dinamičan čovek pun entuzijazma - kaže prestolonaslednik.

 

Filip i Petar žive u Londonu i trenutno grade karijere u oblasti za koju su se školovali. Najstariji Petar je talentovani grafički dizajner, dok Filip radi u privatnoj firmi za investicije. U Srbiju dolaze nekoliko puta godišnje, pa možda sledeći put ispune očevu želju i zaljube se u Srpkinje. 

 

Inače, oni su sinovi Aleksandra Karađorđevića iz prvog braka sa princezom od Brazila Marijom da Glorijom.

Edited by slow
Link to comment

mladi prestolonaslednik levo malčice kuburi sa ubadanjem dužine sakoa...

al za pohvalu je što su, za razliku od ostale elite, naučili da se samo prvo dugme zakopčava, i to je nešto  ^_^

 

 

 

Kada je živeo u Kaliforniji, zavoleo je ideju da otvori takvo mesto.

mogu misliti na šta je ličio original, ako je ovo ispeglana verzija :lol:

Edited by Joshua
Link to comment

Jebote kako bih celu tu interesnu grupaciju mocugom isterao iz zemlje. Od Belog Dvora™, pa do granice. S Makedonijom. Nakazni hohstapleri.

Ma da, to je najveći problem Srbije, Karađorđevići. :isuse:
Link to comment

Ma da, to je najveći problem Srbije, Karađorđevići. :isuse:

Svakako, nisu najveći problem, ali su savršena slika u kakvom jajarstvu živimo.

Treba ih oterati, e da bismo promenili sliku, da ne kažem, paradigmu.

Edited by Bujodrag
Link to comment

Steta, omanuste za koju godinu i uclanjenje u neku proletersko/handzarsku diviziju. A tako vam je malo falilo da im se najebete mile majke izdajnicke u ime naroda... Oh, sudbe li klete.

:cry:

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...