Jump to content
IGNORED

Ja biti ponosna na predakove, topik o porodici i aktivnostima građanina Karađorđevića


Filipenko

Recommended Posts

Svakako, nisu najveći problem, ali su savršena slika u kakvom jajarstvu živimo.

Treba ih oterati, e da bismo promenili sliku, da ne kažem, paradigmu.

Da, nesrećni i nebitni Karađorđevići su slika i paradigma, a ne plejada nekih drugih, daleko uticajnijih i opasnijih likova, počevši sa psihopatom na vrhu koji se trenutno pita za sve.
Link to comment

Ma da, to je najveći problem Srbije, Karađorđevići. :isuse:

 

To je najveci problem Srbije. Sto svaki dripac moze da se ugura gde hoce, snadje kako hoce i nikom ne polaze racune. Ako ti nije jasno da je to najveci problem Srbije onda se pitam s kojom Srbijom imas kontakt.

Link to comment

Najstrašnije je što bi neki ovde da proteraju celu porodicu i da se obračunaju sa svima odreda, uključujući tu i ova tri momka koji nikome ništa nisu skrivili, sem što imaju poznato prezime. Zna se kakvo vreme i kakvi ljudi su  nastupili kad počne hajka i proterivanje zbog prezimena. Malo kočnice ne bi bilo na odmet, psihičkog zdravlja radi.

Edited by slow
Link to comment

Slowe, душо, kao Srbijanac do koske, imam postovanja za porodicu Karadjordjevic onoliko.

Ali ne ove ersatz Karadjordjevice, jos manje za ove momke sa prezimenom: oni su dosli ovde da se - огребу.

Link to comment

Najstrašnije je što bi neki ovde da proteraju celu porodicu i da se obračunaju sa svima odreda, uključujući tu i ova tri momka koji nikome ništa nisu skrivili, sem što imaju poznato prezime. Zna se kakvo vreme i kakvi ljudi su  nastupili kad počne hajka i proterivanje zbog prezimena. Malo kočnice ne bi bilo na odmet, psihičkog zdravlja radi.Ti ljudi treba da žive od svog rada kao i svi ostali. 

 

Ako je neko krao slike i kvake iz zdanja koja su im data na korišćenje, to da se procesuira po važećim zakonima, a ova mlađarija neka se snađe u skladu sa svojim sposobnostima i radnim veštinama. 

 

Inače, Slowe, sledeći put kada neko za nekog kaže, sa namerom da uvredi, da je "sin/ćerka komunjarskih generala", očekujem istu reakciju od tebe kao sada.

Link to comment

Inače, Slowe, sledeći put kada neko za nekog kaže, sa namerom da uvredi, da je "sin/ćerka komunjarskih generala", očekujem istu reakciju od tebe kao sada.

А па не може, не може то тако: једном комуниста, увек комуниста, тај ђавољи накот је нешто сасвим друго, све је то од лошег оца и још горе мајке...

Link to comment

Slowe, душо, kao Srbijanac do koske, imam postovanja za porodicu Karadjordjevic onoliko.

Ali ne ove ersatz Karadjordjevice, jos manje za ove momke sa prezimenom: oni su dosli ovde da se - огребу.

 

Koliko vidim momci bi više da jebu nego da se ogrebu, i to ono domaće. Ja sa tim nemam nikakav problem, meni momci koji karaju ne smetaju, sve dok su pristojni.

Edited by slow
Link to comment

Koliko vidim momci bi više da jebu nego da se ogrebu, i to ono domaće. Ja sa tim nemam nikakav problem, meni momci koji karaju ne smetaju.

Al samo Српкиње, da ne bude zabune.

Link to comment

Al samo Српкиње, da ne bude zabune.

 

Tu si se zajebao, za njih nacija nije nikakav kamen spoticanja. Oni su ionako pola Portugalci, četvrtinu Grci, osminu Rusi, šesnaestinu Nemci/Britanci. To što jebu Srpkinje je samo njihova dobra volja i ništa više.

Link to comment

 

Inače, Slowe, sledeći put kada neko za nekog kaže, sa namerom da uvredi, da je "sin/ćerka komunjarskih generala", očekujem istu reakciju od tebe kao sada.

 

To se od mene podrazumeva pošto živim sa potomcima prvoboraca Druge proleterske u kući.

 

Meni zapalo da jebem komunističke ćerke i branim Karađorđeviće. :fantom:

Link to comment

Meni zapalo da jebem komunističke ćerke i branim Karađorđeviće. :fantom:

Onda smo jos i dobro prosli  :P

Ako tako budes branio i Karadjordjevice, republikanska buducnost nam je osigurana.

Link to comment

Tu si se zajebao, za njih nacija nije nikakav kamen spoticanja. Oni su ionako pola Portugalci, četvrtinu Grci, osminu Rusi, šesnaestinu Nemci/Britanci. To što jebu Srpkinje je samo njihova dobra volja i ništa više.

Ето Српкињама радости.

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...