Jump to content
IGNORED

Ko Je Ubio Metal?


Miralem

Recommended Posts

..... razdrljene seljačine Planta .......
:oZa to što si me uvredio, isključiću te iz testamenta.Mis'im, grešiš u vezi Planta. Solidno obrazovan lik medj' rokerima i baš odličan poznavalac bluza. Gledao sam dosta njegovih intervjua, nije seljačina.Sasvim je O.K. mrzeti Stepenice, toliki hit ume da bude iritantan, naročito uz neobjašnjivu i nepotrebnu sklonost Cepelina da se "oslone" na druge autore.
Link to comment
  • Replies 193
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    43

  • Miralem

    21

  • Bujodrag

    17

  • Аврам Гојић

    15

gnr-group1.jpgok, nisu metalci. pobedio si.
Pa ti ne slušaš muziku, ti skupljaš postere! I salvete, garant! I slao si pisma ITD-u!Uostalom ovde samo Daf ima gvožđuriju na sebi, uključujući kineski katanac od sto kinti oko vrata. Edited by gotivac
Link to comment

Pa i W.A:S:P. rula, ne znam kako može da bude u istoj ekipi sa Vixen.http://www.youtube.com/watch?v=aCUxXEofN3IA i novi albumi su im super.http://www.youtube.com/watch?v=P4oipkmKaNMhttp://www.youtube.com/watch?v=3WOGXci0k54Slušao sam ih pre par godina uživo kad su svirali ceo Crimson Idol album povodom 20 godišnjice od njegovog objavljivanja. Razbili su. Izvrsna svirka.

Edited by Syme
Link to comment
Žene su upropastile mjetal, eto ko.
Ja i dalje tvrdim da su žene krive.
Onaj ko u metalu traži balade je kao žena kojoj je kupovina sladoleda vrhunac posete vojnom muzeju na otvorenom.
ima jedna balada koja se uslovno može nazvati ljigavom, ali nije, to je hipi ljubavno pismo a ne smišljen napor da se oduševe devojčice
ja sam Ganse prihvatio 1988. godine, i jos uvek nisam dosao ni do Motley Crue. jedini susret sa Skid Row imao sam preko neke tabletomanke sa kojom sam se nehotice smuvao u KST-u i koja me je ubedjivala da joj je zivotni san da ode na njihov koncert pa da umre. Bon Jovi ne treba ni da zivi.
Ako pod working class podrazumevas ucenice visih razreda osnovne skole u japanskom gradu Chichibu, onda, da, to je working class anthem.
:Hail: Edited by bergasa19
Link to comment

A sad nađoh da je Blackie Lawless pronašao boba i pridružio se Mastejnu, Alis Kuperu i ostalim born again metalcima! :lolol:Kakav šou!

On not playing "Animal (Fuck Like A Beast)" live anymore:Blackie: "We haven't done that song for several years. And it's totally because of my religious faith, and it's something that I don't want to do anymore, and I will never play that song again."What can I do to be a positive influence? So I'm looking at what I'm doing and I'm trying to create the best example that I can. I don't want 13-year-olds going around singing that song. If that's something they wanna do later in their life, that's their business. But, like I said, it's a question of faith and the religious conviction that I have."On whether it means that he's not so proud of all the things he's done in his past:Blackie: "Well, that would be one of them, but... You have to understand that I believe that I've been put here on this Earth to do a very specific thing. This album, 'Babylon', that we're doing now really talks about what's going on with the Book Of Revelation and the bible."Someone asked me the other day. They said, 'Are you a rock and roll preacher now?' I said, 'No. But I am a messenger.' And that's what my job is. So everything I did up to this point has led me to where I am now.Read more at

http://www.blabbermo...oBJGCAkvi9uB.99

Edited by Syme
Link to comment
:oZa to što si me uvredio, isključiću te iz testamenta.Mis'im, grešiš u vezi Planta. Solidno obrazovan lik medj' rokerima i baš odličan poznavalac bluza. Gledao sam dosta njegovih intervjua, nije seljačina.Sasvim je O.K. mrzeti Stepenice, toliki hit ume da bude iritantan, naročito uz neobjašnjivu i nepotrebnu sklonost Cepelina da se "oslone" na druge autore.
Joj, pa nema to veze ni sa muzičkim ni bilo kojim drugim obrazovanjem niti sa kakvoćom muzike im. Ima taj neki kulovski gard i stil koji je porodio i u našim okvirima pojave popu Đorđa Davida, Čuture, Kraljevskih Apartmana itdDobro da si i bluz pomenuo. Dugim rečima, oni su poseljačeni, pastirski Stonesi. Edited by dillinger
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...