Jump to content
IGNORED

Tvoje lice zvuči poznato


Quizmaster

Recommended Posts

Pa, bar je raspored bar kraju, koliko-toliko, realan. Meni je žao što Sky nije mogao da pobedi, jer je bio sjajan. Ali, Šašić je skinuo Lukasa bolje nego što bi Lukas skinuo sam sebe...

Link to comment
  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    61

  • stoka

    44

  • renne

    37

  • radisa

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Kaže "Blic" da je marija šerifović, kao gostujući član žirija, opasno oplela po vokalnim kvalitetima ove male Sare u sledećoj emisiji gde je nastupila kao Saška Radović ...Kada će neko toj šerifović da kaže istinu: da je pobedila na Evrosongu isključivo zahvaljujući gej lobiju i, naravno, glasovima iz ex-yu republika ...šerifović peva onako kako Sara izgleda, a Sara peva daleko bolje nego što šerifović izgleda ... Sara sigurno nije Marija Kalas, ali je izuzetno talentovana i dosta više tog blaćenja po maloj koja je tek zakoračila na estradnu scenu ...BTW, najveće iznenađenje je Ana Kokić, za koju su sigurno mnogi forumaši mislili da je obična pevaljka-splavaruša-sponzoruša ... Ali mala zaista ume da peva, zna da pleše, drugim rečima, primećuje se da je radila na sebi što se tiče zanata kojim se bavi ... Sumnjam da bi 80 odsto njenih koleginica moglo da odgovori zadacima na ovakav način kako je ona uradila ... Generalno, odlična selekcija učesnika, izuzev Droce Pržan (poznatije kao Goca Tržan), koja je zalutala u ovo društvo ...

Edited by stoka
Link to comment
Najbolje da Sara peva bolje od Serifovicke. :DA za izgled se slazem. :)
Da ponovim i pojasnim: šerifović peva sjajno, a Sara sjajno izgleda, te, prema tome, šerifović peva kako Sara izgleda. Isto tako, Sara ne peva bolje od šerifovič, ali opet peva daleko bolje nego što šerifović izgleda, jer šerifović liči na mladunče Šreka ... To je bila poenta moje rečenice ... Edited by stoka
Link to comment

Mada je meni misterija i Serifovickino famozno pevanje. Svi je hvale a meni zvuci kao pokvarena ploca. Sticajem okolnosti jednom prilikom uhvatim je u nekoj emisiji da uzima mikrofon i kao uzivo nesto peva (na barskoj stolici, kao pravi smeker naravno), to je zvucalo tako da mi je bilo neprijatno. I ona je sad pozvana da deli lekcije okolo i presudjuje ko zna a ko ne zna da peva. Kompleksi su cudo.

Link to comment
Sasic pokidao! Navijala sam za Kokicku, ali sada navijam za Sasaru do kraja soua.I Kokićka je sjajna!
Takmičenje je u drugom, možda i trećem planu. Važan je šou, zabava i, naravno, humanitarni karakter čitavog projekta. Svi znamo:- da šou ne ide uživo, dakle ima tu dosta ponavljanja, pauza i sl ...- da takmićari ne biraju koga će da imitiraju po metodu slučajnog uzorka, već im to produkcija određuje ...I ako je istina da je šerifović javno u emisiji iskritikovala Saru zbog lošeg pevanja, onda je to dno dna, jer ovo nije ozbiljno pevačko takmičenje već humanitarni šou i koristiti takvu priliku da nekome javno spustiš na tako mizeran način je neoprostivo ... Edited by stoka
Link to comment
već sam pitao ranije, ali me svi ignorišu.da li je uobičajeno za ovakav program da ne ide uživo ?
Ovo je za naše uslove zahtevna produkcija, pa verovatno zato ide odloženo, odnosno u snimku ...
Link to comment

Baš je u pravu, još jedna pevačica iritantnog glasa. Ko god da se bori protiv netalentovanih, ima moju podršku, bez obzira na vreme i mesto. Blanko.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...