Jump to content
IGNORED

Tvoje lice zvuči poznato


Quizmaster

Recommended Posts

Inače, Goci Tržan je onaj kostim stajao kao piletu sise.
Meni Tržanova izgledala kao ženskinje iz Alana Forda ili još bolje Alan Ford prerušen u žensko.A ceo šou mi ima bezvezan koncept. Ali, ok, razumem o čemu se tu radi. Šou, pevanje, zabava u prajmtajmu, visoka produkcija, gledanost i sl.Ja to neću gledati, ali ja nisam ni ciljna publika.
Link to comment
  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    61

  • stoka

    44

  • renne

    37

  • radisa

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Pet puta bolje bi bilo da su napravili konkurs tipa 'prvi glas' ali za imitatore sirom zemlje, a onda odabrali 10 najboljih za finalnu emisiju. Inace, Sara se zajebala sto je pristala na ovo. Nema ni staz da glasaju za nju iz kolegijalnih razloga, nit je gotive, imace najmanje glasova od svih.

Link to comment

Ja se ne sećam da sam ranije nešto gledala Kilibardu, osim u introima pojeinih utakmica i u par epizoda Žena. Podosta je muškobanjasta u ponašanju. Lepa je ko lutka, ali je mnogo gruba. A Strugar mi je kjut. Šteta što je drven onako.

Link to comment
Ja se ne sećam da sam ranije nešto gledala Kilibardu, osim u introima pojeinih utakmica i u par epizoda Žena.Podosta je muškobanjasta u ponašanju. Lepa je ko lutka, ali je mnogo gruba.
Ljubomorna si <_<
Link to comment

kilibarda mi užas nezanimljiva, a i ta srbijanska lepota je ultra dosadna. ne znam šta je sa ženama pa se lože na tog strugara. prilično je telast. ne odskače puno od ortaka kolege onog dosadnog andrije. kad glumu veće decenijama upisuju samo vezare.

Link to comment

Ja sam probao da se primim na ovo ali ne mogu nikako jbga....Svaka cast produkciji, tehnicki je ozbiljan zadatak, a sadrzaj mi je bezveze i nikako da se ukljucim.E da i jedan deo scenografije kao da je ostatk od Prvog glasa....SUS meni ako bi se poredilo zanimljiviji Prvi glas...Jbga verovatno je ono:Dobar konj ima hiljadu mana, los samojednu - da je LOS!

Link to comment

mene jako iznenadila sneki. i to pozitivno.nikad nisam slušala šta ona peva, zapamtila sam je samo po nogama i nekim šorcićima što je furala.mislila sam da je neka ćurka, al' žena je izgleda totalni caržiri je užas, osim one žene što ih uči pevanju, ona je simpatičnavoditelji katastrofa, pa zar niko bolji nema od one konjaste kilibardeali šou kao takav mi je zanimljivona tamara je isto super lik, tržanka seljančura žešća, knez i željko su ok likovi i još onaj neki dečko, aleksa se valjda zovesara mi je nezanimljiva skroz, kao i ana kokićskaj mi je totalno bzvzispričao je neku priču da su ga kao na'vatali pjanog da potpiše ugovor :isuse: . totalno je patetičantu je verovatno zbog love, kao i svi, ali se pravi da je on kao nešto iznad svega toga. mučeniked.seve se izgleda loži da je balkanska joliepretpostavljam da ne jede ništa, izgleda ko leš, tj. ko anđa, manje-više

Edited by duda
Link to comment
mene jako iznenadila sneki. i to pozitivno.nikad nisam slušala šta ona peva, zapamtila sam je samo po nogama i nekim šorcićima što je furala.mislila sam da je neka ćurka, al' žena je izgleda totalni car
+1Ja sam u istom fazonu da je Sneki jedna lafcina i drugarcina totalno, ako nista drugo sjajno se provodi tokom rada na emisiji i to se vidi.Kao Cola u prvoj emisiji mi je bila apsolutni hit a da ne pominjem da izgleda kao 1 avion za svoje godine.Ivan Ivanovic postaje bahata pojava prepuna sebe sa onim najprimitivnijim humorom/aluzijama sto je radio pokojni MiniMax.Zona Zamfirova je jedan odron od pojave, sarma i svega ostalog. :puke:
Link to comment
mene jako iznenadila sneki. i to pozitivno.nikad nisam slušala šta ona peva, zapamtila sam je samo po nogama i nekim šorcićima što je furala.mislila sam da je neka ćurka, al' žena je izgleda totalni car
Nema mnogo pevačica koje su završile elektrotehničku... :)
Link to comment
Ivanović je latentni gej. Ubedjena sam.
A Seve je latentna biseksualka, ubeđen sam ... Nešto je previše komentarisala Sarinu lepotu i Snekine duge noge ...Mnogo ste bre surovi, te Seve se osušila, te Goca Tržan liči na debelu kobasicu, te Sara bezbojna, te Kaća ovo, te Kilibarda ono ... Kod Severine je u pitanju krštenica, 4 banke nije mnogo, ali ni malo ... Goci isto nije lako, godine prolaze, zato juri piletinu da bi sebe prevarila kako je još uvek mlada, nju jedino još skandali drže u medijima, ona samo glumi jaku ženu, ali ta njena nadmenost i bahatost kriju u stvari veliku povređenost ... Maki Kilibarda je jedno preslatko stvorenjce ... Sara je ekstratalentovana, neobične aristokratske lepote i njoj ovakav šou može da koristi više nego svim drugim učesnicima, karijera joj traje praktično tek nekih godinu dana, a u probranom je društvu, među "starim kukama" koje imaju itekakvu kilometražu na estradi ... Njen je jedini problem što nije rođena u Americi jer bi od nje muzička mašinerija napravila globalnu mega zvezdu u rangu sa Bjonsikom, Rijanom, Džej Lo, itd ... Kaća mora da se uda pod hitno ... Anči Kokić je pilence i razbila je neke predrasude da je obična netalentovana splavaruša ... Sve u svemu, samo neka teraju dalje, sve su sjajne, odlične ... Edited by stoka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...