Jump to content
IGNORED

Tvoje lice zvuči poznato


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    61

  • stoka

    44

  • renne

    37

  • radisa

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Za pohvalu je i to što, uprkos tome što se osnovna koncepcija pokazala kao uspješna, šou ne ide linearno, već ima i nekih odstupanja.Primjer za to je zajednički nastup Kokićke i Šašića, a posle i Kneza sa njima, a naročito nastup Borisa Milivojevića sa Halidom Bešlićem.Samo mi je glupo što Halidovo gostovanje nisu ostavili kao iznenađenje za gledaoce, već su to otkrili prvo u novinama, a posle i u najavama.

Link to comment

Da, dosta toga otkrivaju puno unapred. Ne znam da li je to namerno ili ne, ali gotovo da se nedelju dana pre ruleta zna ko ce sta da dobije, a iz dana u dan izlaze snimci takmicara u kostimima. Mozda grade hype na taj nacin ali po meni je sasvim pogresno.Sa druge strane cini mi se da iz epizode u epizodu emisija napreduje, sto je retkost na nasoj televiziji.

Link to comment

Teško je usaglasiti obaveze desetak takmičara jer svi su oni velike estradne zvezde koje su razapete mnogobrojnim tezgama i angažmanima ... Zato se, pretpostavka je, toliko vremena unapred snimaju nove epizode, i to tokom radne nedelje. Jer poznato je da Sneki, na primer, vikendom, peva u Hofenhajmu i Štutgartu, a Željko Šašić u diskoteci "Pilence" u Salcburgu ...

Edited by stoka
Link to comment

ja tek drugi put gledam ovo, al ova Kokić , koja mi je spadala u kategoriju "neka tamo pevaljka", je otkrovenje. Zaz original, super otpevano, čak i boja glasa.a aleksa je više igrao nego pevao, to mi je već polovična imitacija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...