Jump to content
IGNORED

Tvoje lice zvuči poznato


Quizmaster

Recommended Posts

Baš je u pravu, još jedna pevačica iritantnog glasa. Ko god da se bori protiv netalentovanih, ima moju podršku, bez obzira na vreme i mesto. Blanko.
Dozvolićete, ali Sara nije netalentovana. Niko ne spori da nema neke impozantne vokalne kvalitete, ali jednu mega-zvezdu ne čini samo glas, već i pojava, harizma ... Sara je kroz ovaj šou pokazala i svoje plesne i performans sposobnosti, tako da ne biste mogli tako jednoznačno da odredite njeno mesto u estradnom svetu. Ponoviću ono što sam već napisao na ovoj temi - da je Sara rođena, recimo, u Americi, i da je nju preuzela muzička mašinerija, napravila bi karijeru sličnu onoj koju imaju Britni Spirs, Bjons ili Rijana. Osim možda Bjons, ove dve preostale sigurno nisu vokalno nadmoćnije od Sare, naprotiv, Britni je možda tu najinferiornija ...
Link to comment
  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    61

  • stoka

    44

  • renne

    37

  • radisa

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ma ok, nije mi do rasprave po ovom pitanju - ona će i dalje preko protekcija da zauzima nezasluženo, ali šta sad, takav je svet u kome živim.Mislim, mogu i dalmatinske klape da vrate na televiziju, jebe mi se.

Link to comment
Ma ok, nije mi do rasprave po ovom pitanju - ona će i dalje preko protekcija da zauzima nezasluženo, ali šta sad, takav je svet u kome živim.Mislim, mogu i dalmatinske klape da vrate na televiziju, jebe mi se.
Šta fali klapama?
Link to comment

ukoliko nisi onemogućen kakvom zavrzlamom tipa glasanje ili nešto što mora da se dešava u real time-u, a i tada nije nemoguće da se puštaju već snimljene numere. npr. 1™ evrovizija ima sledeći sistem, na generalnoj probi se snime sve numere i puštaju se paralelno sa živim nastupom i ukoliko dođe do neke nepredviđene situacije prelazi se na snimak. ozbiljna lova je u igri i oni koji je daju se trude da mogućnost nekakve greške svedu na minim plus ti daje mogućnost da slika & ton budu ispeglani™

Link to comment

ovaj voditelj iz montevideao je očigleno imao uspešnu operaciju odstranjivanja harizmeinače dobra emisija. nemam tv, gledao kod komšije reprizu. totalni lajk

Link to comment
ukoliko nisi onemogućen kakvom zavrzlamom tipa glasanje ili nešto što mora da se dešava u real time-u, a i tada nije nemoguće da se puštaju već snimljene numere. npr. 1™ evrovizija ima sledeći sistem, na generalnoj probi se snime sve numere i puštaju se paralelno sa živim nastupom i ukoliko dođe do neke nepredviđene situacije prelazi se na snimak. ozbiljna lova je u igri i oni koji je daju se trude da mogućnost nekakve greške svedu na minim plus ti daje mogućnost da slika & ton budu ispeglani™

article70.jpg

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...