Jump to content
IGNORED

Tvoje lice zvuči poznato


Quizmaster

Recommended Posts

  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    61

  • stoka

    44

  • renne

    37

  • radisa

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Ne razumem. Ivan.je gnjida nevezano, ali je oko ovoga u pravu. Ako si se uhvatila u kolo, igraj, a lazno moralisanje ostavi za crkvu. Ili prosto nemo digraš. Ovako je gadno.

Edited by giuseppe
Link to comment

@ maySara i Sky nisu hteli da izvedu scenu iz spota gde bi Sara trebala da se nabija na Skaja. Ivanović i ona treća iz žirija su im to ba zamerili, pa su se svađali...

Link to comment

Ehm. Dakle, Sara je dobila zadatak da sa Viklerom oponasa nastup Sajli Majrus, onaj čuveni sa MTV i sa trljanjem problematičnim. Onda su oni to sve odradili ali bez trljanja, pa je tu bilo komentara da nešto fali (od strane II). Onda se pametnica Sara našla pametnom da uzme mikrofon tokom glasanja da naglasi da ona hoće duspe u životu, ali ne tako gadno sa tim svim delatnostima, so help her god. Usput joj je ranije i reper tercirao. Marija se prirodno zgrozila na dozu izlucevina i dala joj dva poena, a usput se pokacila sa reperom od Borče. Toeto, u tri reči. ..

Edited by giuseppe
Link to comment

:) pa, ja sam to tako doživeo. Nemam pojma ko je Sara the Jovanović, najiskrenije. Samo mi je prilično odvratna ovakva vrsta nadrimoralisanja (i nadpevavanja u istom od strane prepodobnog žirija), a pogotovo ta doza onemoćalosti od strane repera I-am-the-subversion-inače-al-ne-znam-šta-mi-je-danas-pa-sam-fini Viklera. Bijedno.

Link to comment

А зашто се инсистира на лажном моралисању (код Саре прије свега)? На основу чега тврдите да је лажно? Шта је лоше у томе што неко неће да "тврка"?За мене је и оригинални наступ и спот такође тешко сексистичко ђубре.

Edited by Cane Vukic Prebranac
Link to comment

Najpre profesionalno: ako si dobio zadatak da nešto imitiraš, pa to uradiš tako što izostaviš deo nastupa po kojem je taj isti nastup poznat (aj npr, da imitiraš Doorse i Miami incident bez... incidenta), bez obzira na razlog, zaslužuješ najnižu ocenu (koju je Sarica nam draga i dobila od Marije).Zatim ono što je očigledno: svestan si da bi takav potez (već kakav je bio u pitanju) izazvao možda neke loše reakcije, pa odlučuješ da se uprepodobiš i uradiš ono što svi očekuju - da se povučeš umesto da nastaviš do kraja, iako bi svaka normalna osoba inače trebalo da zaključi da je u pitanju imitacija nastupa, a ne stvaran nastup nekoga ko još uvek nema svoju pesmu (izuzev evrovizije valjda). Čist oportunizam. Dakle, da je procenila da će full nastupom proći bolje, odradila bi ga, ovako je ispreskakala šta je stigla i čekala Q&A sa pripremljenim odgovorima.Tako je meni izgledalo. Oboško što sam pogledao posle njene neke ranije nastupe, na kojima nije bila sramežljiva.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...