Jump to content
IGNORED

Tvoje lice zvuči poznato


Quizmaster

Recommended Posts

Kaže mi žena da je igrom ruleta :naughty: Šašić dobio da tumači sadašnjeg muža bivše žene
Jao, da, dobio je Acu Lukasa, totalno sam zaboravio na tu kombinaciju.Inače, ono što oni stiskaju, veze nema sa ruletom, ubeđen sam, to je samo predstava za publiku, uloge su im već podeljene.
Link to comment
  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    61

  • stoka

    44

  • renne

    37

  • radisa

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

Na koga vam je ličila Tržanka?! :lol:a) Fredi Krugerab) Šabana Šaulićac) Desanku Maksimović
pod a. samo umesto noževa, lila noktače :lol: a željako bebek pljunuti ljuba moljac.inače, sinoć sam prvi put gledala na teveu. mnogo je razvučeno sa svim onim reklamama, proseravanjima, procesom rada... samo fali da ubace i scene iz računovdstva, da nas upute u fakture i prenos sredtava za perike, transport, ketering...
Link to comment
Odlicni Jelic i Sasic, Milivojevic uopste nije bio bolji od njih dvojice.Maske su uzasne!
Maske zaista ponekad podsećaju na voštane figure iz Jagodine, .drugim rečima, uopšte ne liče na original. Jedino je pogođen Saj, ali taj čovek i nema fizionomiju ...Sve ostalo je na nivou ...
Link to comment
Maske zaista ponekad podsećaju na voštane figure iz Jagodine, .drugim rečima, uopšte ne liče na original. Jedino je pogođen Saj, ali taj čovek i nema fizionomiju ...Sve ostalo je na nivou ...
a daj... na kom nivou. ok sve je namešteno i rulet i poeni, jasno, humanitarni kakrakter je u prvom planu. i onda puste retrospektivu nastupa pred glasanje, vraćamo se u studio i voditeljka kaže, evo nas opet nekon reklama... pa jbt jel pregleda to neko posle montaže. i kad je već sve namešteno, jel može neduhovitim voditeljima i žiriju da se smisli neka zgodna šala... a ne voditeljka napravi beznačjni lapsus, tipa tira tarner i onda ga valja još pola sata kao da je nešto bogovski duhovito.
Link to comment
a daj... na kom nivou. ok sve je namešteno i rulet i poeni, jasno, humanitarni kakrakter je u prvom planu. i onda puste retrospektivu nastupa pred glasanje, vraćamo se u studio i voditeljka kaže, evo nas opet nekon reklama... pa jbt jel pregleda to neko posle montaže. i kad je već sve namešteno, jel može neduhovitim voditeljima i žiriju da se smisli neka zgodna šala... a ne voditeljka napravi beznačjni lapsus, tipa tira tarner i onda ga valja još pola sata kao da je nešto bogovski duhovito.
Ovaj, mislim da je i to sa lapsusima namešteno...
Link to comment

Ma ne mogu ni ja da razumem, ali, to su kao neke spontane šale, koje su nameštene...Ja ne verujem da u ovakvim programima ima (niti treba da ima) trunke spontanosti... Problem je što šale kao da je smišljala ekipa ljudi koji ne znaju šta je šala...

Link to comment
ok. onda je to nešto što ja ne mogu da razumem. izvinjavam se.
Treba uvek pohvaliti svaki pošteni trud, a kritikovati na sva usta ošljarenje ... Ovo izgleda kao iskrena želja da se nešto uradi kako treba. To što se tu i tamo primeti da nedostaje talentovanih šminkera i pisaca tv scenarija, na primer, nije toliko bitno. To je ipak neka druga priča koja se odvija na globalnom planu, a tiče se negativne selekcije u svim sektorima i podsticanja mediokritetstva ...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...