Jump to content
IGNORED

Tvoje lice zvuči poznato


Quizmaster

Recommended Posts

pisaca tv scenarija,
da li ovo rade školovani ljudi za to ili neki stendap komičari ? i tokom prvog glasa i jadnog andrije miloševića se videlo da mu nedostaje bilo kakav tekst, pa ili ponavlja jednudve rečenice ili izgovara neke nevešte pokušaje duhovitosti.
Link to comment
  • Replies 418
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Singer

    61

  • stoka

    44

  • renne

    37

  • radisa

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

školomvanima je ispod časti da pišu scenarij za tv šouove, ili se smore posle dve nedelje(epizode). mora da se šljaka min. 4-5 dana.a za pozorište može da se piše i 2-3 godine, doduše ne izvede se ništa, al važno je da se piše.

Link to comment

Nedostaje ni talentovanih šminkera, niti talentovanih scenarista, nedostaje neko ko će sve to umeti da utegne. Drugim rečima, nedostaje odnos prema poslu. Ovde je svako svakome ortak, nema zameranja, a najveći neprijatelj je svakako poslodavac koji iskorišćava njihov fantastični talenat.U tom smislu, imam rešenje:r3r0.jpg

Link to comment
Jao, da, dobio je Acu Lukasa, totalno sam zaboravio na tu kombinaciju.Inače, ono što oni stiskaju, veze nema sa ruletom, ubeđen sam, to je samo predstava za publiku, uloge su im već podeljene.
Naravno da nema veze. Videlo se sinoc kada je valjda Fredi krenuo da stisne dugme ali su ga oba voditelja uspaniceno vratila nazad i rekli da saceka svoj red. A za Acu je najavljeo u novinama jos i pre ove sinocne emisije.moja neka pretpostavka je da su svi dobili spisak i da ce biti priblizno da svako jednom peva na stranom jeziku koji nije engleski, da jednom bude suprotni pol, jednom nesto sto im lezi, jednom sto je potpuno suportno od njih...
Link to comment

Saška Kovač i Žeks Joksimović će da se utrkuju ko će ispadne duhovitiji u ponižavanju netalentovanih takmičara ... Ova Fatima Jahović će da glumi člana žirija koji saoseća sa svakim takmičarem (kao Pola Abdul), dok će Kiki da izigrava kamen mudrosti, čoveka koji će uvek imati neki premudri savet ...

Edited by stoka
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...