Jump to content
IGNORED

windows phone(s)...


Zoe

Recommended Posts

  • Replies 1.6k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Zoe

    204

  • katamaran

    112

  • wall

    106

  • Roger Sanchez

    103

Top Posters In This Topic

Posted Images

A ja ono što mi treba...

 

 To je u redu. Predlažem ti OS i mobitel gdje imaju sve što ti treba, koji god to bio.

Edited by Zoe
Link to comment

Simbian i wp mrtva trka kad su aplikacije u pitanju...

 

Viber ima"sitnu" manu sto traze pare za pozivanje fiksnih a sa unifonom ne bih mogao da potrosim sto imam.

Link to comment

Pa ja samo takve i koristim koji su riknuli i nemaju ništa pa vode mrtve trke.

Zar mi ne vidiš avatar??

Edited by Zoe
Link to comment

Otprilike si u casa je polu puna fazonu a mislis da smo mi casa je polu prazna ekipa. U realnosti casa jedva malo vlazna...

Edited by katamaran
Link to comment

A ovi se kunu da nikad neće?

 

....shit has hit the fan...

sbb me je elegantno odjebao kad sam ih pitao za app. Samo sto nisu stelovali bradavice ko u south park-u
Link to comment

Otprilike si u casa je polu puna fazonu a mislis da smo mi casa je polu prazna ekipa. U realnosti casa jedva malo vlazna...

 

Pa ne znam u kojem sam fazonu niti vodim brigu o tome, ali me neke stvari beskrajno smaraju. Na primjer; o Lumiji 950 sam se načitala i nagledala tolikih gluposti u recenzijama koje nemaju veze s istinom jer sad taj telefon imam i služim se s njim svaki dan. 

"Da je dizajn očajan, da je telefon ružan, da je izrada katastrofa, da škripi!  :isuse: da djeluje jeftino, da je jedini spas Mozo, itd." - I uglavnom sam u to povjerovala. 

E sad. Taj telefon uopće nije ružan, dapače. Izrada sasvim solidna, nigdje ništa ne škripi, ne klima se i ne raspada i zapravo vrlo elegantno izgleda, imam bijeli, sa stražnje strane se bijela boja super uklapa s kamerom. I ne pada mi napamet kupovati Mozo jer uopće nema potrebe. I ne samo to, nego mi je ljepši od Lumie 830 koja je baš onako totalno pravokutna s oštrim rubovima, a 950 je fina, zaobljena. Uz to je veća, a tanja i lakša. 

Ukratko,  fantastičan telefon koji radi kao švicarski sat.Nakon Lumie 520 i 830, ovo je najbolji smartphone kojeg sam imala/imam.

Što se tiče aplikacija, meni ništa ne nedostaje, ali Windows ima snažnu zajednicu, tu su i insajderi i ljudi pokreću peticije i šalju upite ako im se nešto ne sviđa ili žele.  Koliko vidim, ta taktika u većini slučajeva uspijeva.

 A o OS-u mi je više glupo, oni koji imaju desetku znaju što se događa.

Edited by Zoe
Link to comment

Ima li neko problem na Viberu, da nece da primi pozive vec samo stigne poruka propusten poziv?

To je bio problem mojoj ženi na w8.1 na L640 čini mi se da sam pročitao da na w10 rešeno plus nova verzija viber
Link to comment
  • 4 weeks later...

Meni radi na Gmailu, mada mislim da sam na osmici morao negde da ukljucim.

 

Inace, briljantan update juce. Posto je citanje vesti manje-vise jedino sto radim redovno na telefonu, bas je moralo da se desi da useru prikaz teksta. Sad se uglavnom vidi 10 reci na ekranu, screenshotovi dole. Kao da se cude da iko koristi njihov proizvod, pa su odlucili da useru jedinu stvar koju mozemo da koristimo mimo njih (web).

 

Srecom sam se probudio sam, posto se alarm naravno nije upalio.

 

Cudni problemi s obzirom na ovoliku posvecnost trzistu mobilnih telefona:

 

Microsoft plans to let go of up to 18,000 employees, mostly tied to its acquistion of Nokia's mobile handset unit, as the tech giant tries to adapt quicker to changing tastes in the tech world. Lily Jamali reports.

 

3LBEzhb.png

0Cvm9E4.png

Link to comment

Proradilo i za yahoo na osmici samo od sebe. Desetka me i dalje ne zanima jer bez Here maps to nije telefon koji sam uzeo.

A šta tu nedostaje? Glasovno navođenje?
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...