Jump to content
IGNORED

Шта не подносите, ал баш


расејан

Recommended Posts

Pihtije, pečenje, bilo šta sa cveklom, šljivama, trešnjama, višnjama… ima sigurno još nešto setiću se.

 

Od punjenih paprika, punjenih tikvica i sarmi jedem samo fil.

  • +1 1
Link to comment

jagnjetinu i ovčetinu. hoću dušu da ispustim koliko mi je odvratno.

punjene tikvice i paprike :puke:

izuzetak su suve paprike. njih mogu da jedem.

sladak kupus. podjednako je odvratan i klot i sa mesom.

škembići, crevca i ostale iznutrice.

  • +1 1
  • -1 1
  • Tužno 1
Link to comment
7 minutes ago, beta said:

škembići, crevca i ostale iznutrice.

evo to je i kod mene slučaj, od pre par godina sam počeo srce i džigericu da jedem, sem toga baš ne volim iznutrice.

 

meni je neverovatno da je nekome povrće nepodnošljivo, ja sve to mogu da jedem, sad neko manje  neko više volim, ali nemam ni jedno da mi je problem.

Link to comment
3 minutes ago, banecare1 said:

@Shan Jan mene su kinezi zvali na veceru u wang fu u jurija gagarina. autenticna klopa, jedina razlika sto smo pili rakiju, a ne kineski baijiu

 

 

 

+1

 

trenutno ima barem 5 fenomenalnih kineza u gradu, zavisi samo koliko vas je /negde su porcije za 6/ i koliko para imate

  • +1 1
Link to comment
9 minutes ago, igoraki said:

meni je neverovatno da je nekome povrće nepodnošljivo, ja sve to mogu da jedem, sad neko manje  neko više volim, ali nemam ni jedno da mi je problem.

Ja ne mrzim per se povrce ali kad god ga jedem imam utisak kao da jedem stiropor. Jeste i to socno i ukusno i sve to al me ne radi ko masno pecenje sa hrskavom kozicom :cry:

  • Haha 1
Link to comment

razmisljam 10 minuta i ne mogu da kandidujem nista osim stinky tofu. generalno volim fermentisana jela. sichuanska riba - ljuta pa jos smrducka je super, ali ovaj tofu mi je bio kao da iz wc solje jedem. kazu da treba vezbati i nauciti kako se jede taj tofu. mozda probam ako budem cuga, ovako nema sanse.

Link to comment

Svezi krastavci (kiseli krastavcici moze uvek)

Kuvanu boraniju (dinstanu bih jeo svaki dan)

ovcetinu (jagnjetinu cu pojesti ako moram)

 

Mleveno meso mogu ali ne mora bas;  kad sam bio mali sarmu sam jeo tako sto sam jeo samo kupus a meso prebacivao onom do mene :) Sad je pravim da imam vise pirinca u sarmi, pa mi je prihvatljiva

Link to comment
2 minutes ago, werbatim said:

Svezi krastavci (kiseli krastavcici moze uvek)

Kuvanu boraniju (dinstanu bih jeo svaki dan)

ovcetinu (jagnjetinu cu pojesti ako moram)

Ok.

 

Znači otac mi je na forumu.

  • Haha 2
Link to comment
24 minutes ago, Milošica said:

Razmišljao sam šta od slanog ne volim, i da, možda je to cvekla.

 

A šteta, super je boja i koncept, zdrava je, ali nešto mi tu ne prija.

Narendas svezu cveklu u kupus salatu. Odlicno!

  • +1 4
  • Hvala 1
Link to comment
6 minutes ago, banecare1 said:

razmisljam 10 minuta i ne mogu da kandidujem nista osim stinky tofu. generalno volim fermentisana jela. sichuanska riba - ljuta pa jos smrducka je super, ali ovaj tofu mi je bio kao da iz wc solje jedem. kazu da treba vezbati i nauciti kako se jede taj tofu. mozda probam ako budem cuga, ovako nema sanse.

Treba da probas speciju zvana Lutefisk .Suva riba konzervisana cedjem ili kausticnom sodom.Cedje od pepela borovine

  • Haha 2
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...