Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

Da pomognem Rođi, svi ste ga napali. Doček crvenoarmejaca u Beogradu:

 

gradjani-pozdravljaju-crvenoarmejce-Tera

 

Nemoj sada da razbijas klasicnu forumsku sovinisticku koaliciju fenova partizana i cetnika naspram jednog Hrvata. 

Link to comment

Nemoj sada da razbijas klasicnu forumsku sovinisticku koaliciju fenova partizana i cetnika naspram jednog Hrvata.

 

Zaboravio si muzicku pratnju, ne ide to tako na brdovitom zapadnom Balkanu :fantom:

 

A i malo istorije, pamte ovde k'o slonovi...

 

Cudno, replicirajuci Velikom Novokomponovanom Prigodnom Evropejcu i Branitelju Demokracije sa nickom Rodja, ja ni na trenutak, ni u primisli nisam na umu imao Hrvate, hrvatski narod...

A jos je cudnije, mislim kad bi se zezali, je to da je bas tebi od sve dece palo na pamet nesto drugo, a?

Edited by namenski
Link to comment

 

mislim da niko nikad na forumu nije bolje opisao sustinu "problema" 

jbt, ulazak ruskih mirotvoraca = ulasku nacisticke vojske :Hail:

Dobro, ako treba ulazak mirotvoraca, ima se i to

 

A te finte i vicove da je Jugoslavija™ postojala do 2006. možeš prodavati nekom drugom. Ali izvoli, slobodno inzistiraj da je Srebrenica oslobođena zato da Jugoslavija ne bude manja, samo naprijed.

Link to comment

Ali izvoli, slobodno inzistiraj da je Srebrenica oslobođena zato da Jugoslavija ne bude manja, samo naprijed.

Rodjo, Rodjo, zasto mi sabajle izazivas svrab u prstima, zasto mijesas babe i zabe, o zasto se ne drzis zadatih parametara™ kojima vas™ tamo™ vorksopuju i edukuju... :D

Link to comment

pbg treba samo uzeti taj svoj ''naša država'' i primijeniti na Hrvatsku, pa bi mu postalo posve jasno zašto je Knin jednostavno morao biti oslobođen, jednostavno zato ''da naša država ne bude mnogo manja''.  :fantom:  I prolaze sve traume ko od šale, ne znam kako to da nikome nije uspješno prošla ta psihoterapija prije?

Edited by Roger Sanchez
Link to comment

pbg treba samo uzeti taj svoj ''naša država'' i primijeniti na Hrvatsku, pa bi mu postalo posve jasno zašto je Knin jednostavno morao biti oslobođen, jednostavno zato ''da naša država ne bude mnogo manja''.  :fantom:  I prolaze sve traume ko od šale, ne znam kako to da nikome nije uspješno prošla ta psihoterapija prije?

svakako, svaka drzava ima pravo na svoju medjunarodnu priznatu teritoriju. samo sto "nasa drzava hrvatska" (jbt, da nije odatle ona skracenica ndh? ) nije bila drzava kad je rat poceo, to sam hteo da ti napomenem, vidim da si zaboravio

 

sto mi se obracas kao da nisam prisutan na forumu? :(

volim kad smo direktniji, da ne kazem prisniji, ipak smo zemare, sunarodnici :fantom:

Link to comment

svakako, svaka drzava ima pravo na svoju medjunarodnu priznatu teritoriju. samo sto "nasa drzava hrvatska" (jbt, da nije odatle ona skracenica ndh? ) nije bila drzava kad je rat poceo, to sam hteo da ti napomenem, vidim da si zaboravio

Kako kome, kad se gleda iz Beograda nije priznata kao država ni kad je rat završio, tehnički se i dalje moglo oslobađati sve do Domžala... Nije priznata sve dok nije oslobodila Knin, tek tad je zaslužila priznanje, s jednom godinom počeka da se bolje udari pečat na sve. :fantom:

 

Da se vratim dvije stranice natrag, kako precog preklinje, izrazio sam neslaganje s premisama Ayatolahove analize, ali s rezultatom se slažem. Emotivna reakcija na zapad bit će kod većine u svakom ponuđenom slučaju i na svakom mjestu gdje se zapad ispoljzuje angažirano negativna. Ako se ispoljzuje Rusija - beli zeke.

Link to comment

Kako kome, kad se gleda iz Beograda nije priznata kao država ni kad je rat završio, tehnički se i dalje moglo oslobađati sve do Domžala... Nije priznata sve dok nije oslobodila Knin, tek tad je zaslužila priznanje, s jednom godinom počeka da se bolje udari pečat na sve. :fantom:

 

Da se vratim dvije stranice natrag, kako precog preklinje, izrazio sam neslaganje s premisama Ayatolahove analize, ali s rezultatom se slažem. Emotivna reakcija na zapad bit će kod većine u svakom ponuđenom slučaju i na svakom mjestu gdje se zapad ispoljzuje angažirano negativna. Ako se ispoljzuje Rusija - beli zeke.

moze se to posmatrati i sa vedrije strane. dve sile su bile spremne braniti/oslobadjati tu teritoriju kao svoju rodjenu

sad kad je vucic dobio silne (belo)ruske migove pitanje je dana kad ce hrvatska i slovenija zavapiti za tom vojskom. ali vojske biti nece :fantom:

 

a sto se samog priznanja tice, opet je to citavih 10 godina ranije nego priznanje sopstvene nezavisnosti. nije malo

 

 

izvinjavam se na offu, deluje mi da je ovaj nadasve zabavan razgovor zavrsen :(

Link to comment

Kako kome, kad se gleda iz Beograda nije priznata kao država ni kad je rat završio, tehnički se i dalje moglo oslobađati sve do Domžala... Nije priznata sve dok nije oslobodila Knin, tek tad je zaslužila priznanje, s jednom godinom počeka da se bolje udari pečat na sve. :fantom:

 

Da se vratim dvije stranice natrag, kako precog preklinje, izrazio sam neslaganje s premisama Ayatolahove analize, ali s rezultatom se slažem. Emotivna reakcija na zapad bit će kod većine u svakom ponuđenom slučaju i na svakom mjestu gdje se zapad ispoljzuje angažirano negativna. Ako se ispoljzuje Rusija - beli zeke.

Hvala, dragi Roger, sto si primetio moj vapaj.

Link to comment

pbg treba samo uzeti taj svoj ''naša država'' i primijeniti na Hrvatsku, pa bi mu postalo posve jasno zašto je Knin jednostavno morao biti oslobođen, jednostavno zato ''da naša država ne bude mnogo manja''.  :fantom:  I prolaze sve traume ko od šale, ne znam kako to da nikome nije uspješno prošla ta psihoterapija prije?

 

oslobođen :isuse:

Link to comment

Kao ovi nasi sto su oslobadjali Kosovo i trpali u hladnjace.

Kako, pa zar nasi nisu ratovali sa siptarskom iridentom? :huh:

 

pa da, oslobadjali od stanovnika.

Zar i ti sine Miraleme?  :o

 

A tek sad vidim,ti ne pricas o kosovskim hladnjacama, ti pricas o Kninu... :thumbup:

Link to comment
×
×
  • Create New...