Jump to content
IGNORED

Sirija


Budja

Recommended Posts

 
samo sto niko nije rekao ok, ne zbog zelje da nasa drzava bude malo veca, nego da ne bude mnogo manja
srbija je ponovo nezavisna od 2006
to je ono sto se uvek zaboravi, pa se prodaje prica kako smo imali nezavisnu sloveniju, hrvatsku, bosnu, srbiju... a onda je poceo rat
bice da je rat poceo dok je jos postojala nasa drzava

 

 

pa to je ta klasicna zamena teza

 

"agresija" na Hrvatsku i BiH

Link to comment

pa to je ta klasicna zamena teza

 

"agresija" na Hrvatsku i BiH

 

Pa jeste, srpski nacionalisti tako vide rat u SFRJ, tj. kad je tenkovska kolona isla iz Beograda za Vukovar to za njih nije agresija na susednu republiku koja je imala atribute drzavnosti u SFRJ. Taj ustav oni ne priznaju jer je valjda trebalo ostati nesto unitarno pod punom kontrolom Beograda. 

Link to comment

Pa jeste, srpski nacionalisti tako vide rat u SFRJ, tj. kad je tenkovska kolona isla iz Beograda za Vukovar to za njih nije agresija na susednu republiku koja je imala atribute drzavnosti u SFRJ. Taj ustav oni ne priznaju jer je valjda trebalo ostati nesto unitarno pod punom kontrolom Beograda.

Opet ti i unitarizam?

Taj što vam je držao predavanja iz teorije države i prava na Summer school of idiocracy pare da vrati i govna da jede.

 

via CZ-M53 TT

Link to comment

Kao ovi nasi sto su oslobadjali Kosovo i trpali u hladnjace.

 

 

Kako, pa zar nasi nisu ratovali sa siptarskom iridentom? :huh:

 

 

Nesto hoces da insinuiras ili se pravis gluplji nego sto jesi?

 

Razradi malo tu misao, kada oslobadjanje teritorije jeste (a kada nije) ratni zlocin?

 

Podji od Sirije, pa svrati do Kosova da proveris dal' odgovara definicija.

 

 

mislim da je jednostavno gluplji nego sto jeste :fantom:

pusti ljude, koliko malih belih zeka?

Link to comment

Kao ovi nasi sto su oslobadjali Kosovo i trpali u hladnjace.

Kako kad ga nitko nije zauzeo prije oslobađanja? :fantom: Sad bi ga se zato moglo osloboditi, barem je zauzeto pa se kvalificira za oslobađanje.
Link to comment

Razradi malo tu misao, kada oslobadjanje teritorije jeste (a kada nije) ratni zlocin?

 

Ratni zlocin je onda kad se cine ratni zlocini?

 

Imas neko manje debilno pitanje sa manje ociglednim odgovorom?

Link to comment

Kako kad ga nitko nije zauzeo prije oslobađanja? :fantom: Sad bi ga se zato moglo osloboditi, barem je zauzeto pa se kvalificira za oslobađanje.

Ja sam samo uporedio zlocinacke metode jednih i drugih. I na jednoj i na drugoj strani normalni ljudi se groze takvih oslobodilaca, a eto, ima dosta i govana koji se hvale i ponose.

Edited by IndridCold
Link to comment

Ja sam samo uporedio zlocinacke metode jednih i drugih. I na jednoj i na drugoj strani normalni ljudi se groze takvih oslobodilaca, a eto, ima dosta i govana koji se hvale i ponose.

Normalni ljudi se groze i zločina boraca protiv smanjivanja "naše države".
Link to comment

Kako kad ga nitko nije zauzeo prije oslobađanja? :fantom: Sad bi ga se zato moglo osloboditi, barem je zauzeto pa se kvalificira za oslobađanje.

Pa jeste bilo zauzeto, OVK je posle oružane pobune držao dobar deo Kosova

Edited by slow
Link to comment

Apsolutno. Normalni ljudi preziru sav taj olos, samo govnari se ponose.

E vidiš, ali pbg i ja nismo sparirali oko gađenjometriji prema zločinačkim gadovima, jer se tu svi slažemo em smo ljudi, nego oko koordinatnih sistema. Capisci? Edited by Roger Sanchez
Link to comment

Pa jeste, srpski nacionalisti tako vide rat u SFRJ, tj. kad je tenkovska kolona isla iz Beograda za Vukovar to za njih nije agresija na susednu republiku koja je imala atribute drzavnosti u SFRJ. Taj ustav oni ne priznaju jer je valjda trebalo ostati nesto unitarno pod punom kontrolom Beograda. 

 

Šta je bilo unitarno pod kontrolom Beograda? Nebitno uostalom, SFRJ nije a ovde se priča o državi SFRJ od koje su Hrvati hteli da otcepe parče, ali im se nije svidelo kad su Srbi hteli da otcepe parče parčeta koje su oni hteli da otcepe.

Link to comment

 

 

 

 

 

 

Razradi malo tu misao, kada oslobadjanje teritorije jeste (a kada nije) ratni zlocin?

 

Podji od Sirije, pa svrati do Kosova da proveris dal' odgovara definicija.

 

 

 

da li je moguce da si bas ovoliki kreten?

Link to comment
×
×
  • Create New...