Jump to content
IGNORED

Precenjeni filmovi/reditelji


Tsai

Recommended Posts

  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ajant23

    30

  • kobni zelaya

    15

  • Tsai

    14

  • Аврам Гојић

    13

Pa ko je ubica? Jebeš spojlere, ko nije gledao film dosad neće ga ni gledati.
Pa rekoh već, ne vidimo mu lice. Vjerovatno se nije ni pojavljivao u filmu. Na kraju pogine u saobraćajki.
Link to comment
Pa rekoh već, ne vidimo mu lice. Vjerovatno se nije ni pojavljivao u filmu. Na kraju pogine u saobraćajki.
I ja mislim da se ubica nije pojavljivao u filmu..
Link to comment
Onaj visoki je ubica, on je i zagino na kraju u saobraćajki, valjda.
I ti ciljaš na Noonana.On igra lokalnog sveštenika. Da je on poginuo, negov leš ili auto bi sigurno prepoznali lokalni policajci koji su izašli na mjesto nesreće.Međutim, oni nemaju pojma o kome se radi, već samo prokomentarišu da ko god da je u pitanju, sigurno nije zaslužio takvu smrt, čime je dodatno naglašen ironičan rasplet filma.
Link to comment

Meni od početka nije jasno kako se Pledge našao u kontekstu priče o obrtu, colonelo objasnio o čemu se tu radi prije par postova. inače, izuzetno potcijenjen film, po meni, imao sve elemente da bude klasik.

Link to comment
Međutim, oni nemaju pojma o kome se radi, već samo prokomentarišu da ko god da je u pitanju, sigurno nije zaslužio takvu smrt, čime je dodatno naglašen ironičan rasplet filma.
Ovaj, pazi, ja ništa ne tvrdim, samo me zanima gde to kažu?Po čemu mi znamo da je leš u zapaljenim kolima ubica?Šta je u prednjem planu u poslednjem kadru u kom se leš u kolima pojavljuje?(tu je neki akcenat, ali ja ne mogu da skapiram šta je to, sobzirom da sam zaboravio detalje radnje.
Link to comment
inače, izuzetno potcijenjen film, po meni, imao sve elemente da bude klasik.
Potpis
Ovaj, pazi, ja ništa ne tvrdim, samo me zanima gde to kažu?Po čemu mi znamo da je leš u zapaljenim kolima ubica?Šta je u prednjem planu u poslednjem kadru u kom se leš u kolima pojavljuje?(tu je neki akcenat, ali ja ne mogu da skapiram šta je to, sobzirom da sam zaboravio detalje radnje.
Upravo sam pogledao poslednjih 5 minuta filmova.To o strašnoj smrti ne prokomentarišu lokalni policajci, već Jackove bivše kolege - Eckhart i neka ženska.Detalj koji ukazuje da je u nesreći stradao ubica je nekakav privjesak u obliku ježa.Mada, moguće da je i to mcguffin :)Edit: Objasnio Kowalski Edited by colonelo
Link to comment

Nisam gledao Pledge, ali ovo je smešno... Podseća na mainstream šizofreniju Bruckheimerovih produkcija sudskih drama, gde na kraju pokaže šta se stvarno dogodilo :lolol:

Link to comment

ja prvi put u zivotu sad cujem teoriju da je nikolson ubica u pledzu.mislim da si se istripovo kobajoubica u pledzu je ko kutija u povratku.

Edited by ToniAdams
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...