Jump to content
IGNORED

Precenjeni filmovi/reditelji


Tsai

Recommended Posts

naravno. ali ipak mislim da se tvrdnja da su Dzarmus i Venders "precenjeni" mora nekako argumentovati. makar malo.
Bolje ne. Meni je lakse ovako. Btw. to su mi otprilike 2 najomiljenija redatelja.EDIT. Mnogo bolje ne. To je kao ubod nozem, a ti trazis da se noz malo i zavrti. Edited by Indy
Link to comment
  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ajant23

    30

  • kobni zelaya

    15

  • Tsai

    14

  • Аврам Гојић

    13

naravno. ali ipak mislim da se tvrdnja da su Dzarmus i Venders "precenjeni" mora nekako argumentovati. makar malo.
najbolji argument su upravo reakcije kao što je tvoja prvobitna. ne diraj! jednostavno, nisu toliko dobri koliko su izvikani. više od pola jarmuschovih filmova su smrtno dosadni. kod wendersa je taj procenat i veći, obzirom da ima više filomova. što bi reko michael palin, it's dull, dull, my god it's dull. dozvoljavam i drugačije mišljenje, ali meni je prvi uslov da reditelj možda, eventualno, bude dobar, da ne bude dosadan. a, oni su mi mnogo dosadni. nema ništa gore od dosadnog reditelja/filma.
Link to comment

Pa sto je tebi dosadno, drugom nije. Kakav je to "argument".EDIT. Drugo (i osnovno) gde su bre Dzarmus i Venders "izvikani"? Od 100 random osoba sa ulice, mogu da se opkladim da 98 ne bi znalo o cemu/kome pricas, a kamoli da ih ceni.

Edited by Indy
Link to comment
Pa sto je tebi dosadno, drugom nije. Kakav je to "argument".EDIT. Drugo (i osnovno) gde su bre Dzarmus i Venders "izvikani"? Od 100 random osoba sa ulice, mogu da se opkladim da 98 ne bi znalo o cemu/kome pricas, a kamoli da ih ceni.
argument je vasudevina reakcija, ostalo je moj utisak. možda u australiji nisu izvikani, ali ovde su kod većine moviegoera, bar po mojim iskustvima, pod oznakom "ne diraj", kao što se može i videti, doduše na malom uzorku, po reakcijama.
Link to comment

hm.. piše mi se o hičkoku i o preraubu ptica i psiha u odnosu na 1 notorious, a mora se raditi :(((((((((((((((uh, jarmush. broken flowers je užas. mrzim ceo taj kul pravac u filmovanju. uspeli su da preupotrebe bil marija. kopola, on, wes...

Link to comment

Lol, ovo me podseti na jednog lika koji je hteo da me izvede na neki film kao na date. Mozda bi i uspeo da nije tokom iste price izjavio da su mu svi Vendersovi filmovi smrtno dosadni (posle se ispostavilo da je pogledao cak DVA), moj valhalla rising izraz lica je odradio svoj posao te smo se na vreme spasili oboje. :lol:

Link to comment
uh, jarmush. broken flowers je užas. mrzim ceo taj kul pravac u filmovanju. uspeli su da preupotrebe bil marija. kopola, on, wes...
to to, oni su mi sledeći na listi, wes anderson, spike jonze, michael gondry, svi ti "crtani" filmovi...
Link to comment
najbolji argument su upravo reakcije kao što je tvoja prvobitna. ne diraj!
naprotiv, ja volim da gledam idole survane u blato, pogotovo kad se to dobro argumentuje, tj jedino kad se to dobro argumentuje. reci da je Dzarmus dosadan nije argument. mene je kao balavca Dzarmus oborio s nogu, gledao sam bez daha a nisam ni znao sta gledam.ne kazem da ne treba dovoditi u pitanje. samo vas molim da budete malo manje "cool" i da pokusate da iznesete stav sa kojim se moze polemisati.
Link to comment
Lol, ovo me podseti na jednog lika koji je hteo da me izvede na neki film kao na date. Mozda bi i uspeo da nije tokom iste price izjavio da su mu svi Vendersovi filmovi smrtno dosadni (posle se ispostavilo da je pogledao cak DVA), moj valhalla rising izraz lica je odradio svoj posao te smo se na vreme spasili oboje. :lol:
:naughty: možda sam to bio ja?ne, ozbiljno, ja u stvari nisam gledao ništa od wendersa, ali ne dozvoljavam da mi to kvari užitak raspravljanja o filmovima koje nisam gledao.
Link to comment
[/size]samo vas molim da budete malo manje "cool"
e, to bih ja na primer zamolio jarmuscha. meni lično je pokazao sa filmom dead man da može da napravi opak film, na žalost ostalo ne dobacuje ni blizu. night on earth sam svojevremeno gledao u art bioskopu tri puta dan za dan, i milsio kakav je ovo kralj... al prođe otad desetak godina, pa ga odgledah opet, ajoj za šta sam ja mislio da je cool film :isuse:
Link to comment

Sledeca kultna ppp tema na 69 strana: najprecenjeniji video plejeri i subtitle editori

možda sam to bio ja?
Ako se zoves Klaus...?
Link to comment

Zaboravio sam racuna li se Forrest Gump jos uvek u odlicne filmove, ako da onda pripada u ovoj temi. Sve sto je napravio Zack Snyder, pocevsi od tragicno losih Watchmena ali to je valjda isto opste znanje... jebiga, nemam nista :(edit: Hurt Locker? Izgasio na pola usled napada dosade.

Edited by Calavera
Link to comment
Ako se zoves Klaus...?
da, von stroheim. pa de si bre ti... ma, ionako mi se nisi nešto ni sviđala. uvek sam se pitao šta li je s onom što se ložila na wendersa a mislila za forda de je marka automobila...
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...