Jump to content
IGNORED

Precenjeni filmovi/reditelji


Tsai

Recommended Posts

inače da sam sklon vatrenim pičkaranjima o filmovima ja bih pitao šta je to toliko do jaja u Martinu McDonaghu, meni se "In Bruges" uopšte nije dojmio - bio mi je "all style and no substance", nekako nategnuto duhovit, a onda se to ponovilo na još višem nivou sa "Sedam psihopata".

Link to comment
  • Replies 182
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Ajant23

    30

  • kobni zelaya

    15

  • Tsai

    14

  • Аврам Гојић

    13

@vasa: ni mene nije bas dojmio.

 

@indi:meni danas nije do pickaranje. pre neki dan sam bio u tom fazonu.

 

 

Sent from Bender's iPad using Tapatalk

Edited by kim_philby
Link to comment

inače da sam sklon vatrenim pičkaranjima o filmovima ja bih pitao šta je to toliko do jaja u Martinu McDonaghu, meni se "In Bruges" uopšte nije dojmio - bio mi je "all style and no substance", nekako nategnuto duhovit, a onda se to ponovilo na još višem nivou sa "Sedam psihopata".

 

U Brižu je jednostavno ok film ali +1 za psihopate, gledaćuji ga, osećao sam se kao osma. :Jova:

Link to comment

+1

 

Mekdonaha nikad nisam nešto voleo ni kao dramskog pisca, dosta mi je nerazumljiv hajp oko njega. U Brižu mi je neki izuzetak, vervatno zbog Farela, kome je to daleko najbolja uloga koju sam gledao.

 

Malika ne mogu da podnesem, sa tog The New World sam izašao posle pola sata na nekom festivalu, što inače gotovo nikad ne radim. Toliko mi bilo dosadno.

Link to comment

inače da sam sklon vatrenim pičkaranjima o filmovima ja bih pitao šta je to toliko do jaja u Martinu McDonaghu, meni se "In Bruges" uopšte nije dojmio - bio mi je "all style and no substance", nekako nategnuto duhovit, a onda se to ponovilo na još višem nivou sa "Sedam psihopata".

 

Nisi usamljen. 

Link to comment

Sedam Psihopata je napljuvan od strane kritike ali publici se dojmio. Mislim da nema govora o precenjenosti, ocenjen je kako treba od strane struke™.

 

Sa druge strane, In Bruges oživljavaju dobri glumci. Priča je eto, generička, ali u filmu nije bitno samo šta se priča (filmski jezik) nego kako se i ko priča(glumci), pa sve nakraju ispadne dobar film. Nije grehota pogledati.

 

Meni je recimo precenjeno 50% filmova Darena Aronovskog, svaki drugi film mu je dobar.

 

Pi - odličan. Rekvijem za snove - super. Below, The Fountain - prvi komercijala, drugi negledljiv. The Wrestler, Black Swan - dobar, tužan, drugi interesantan.

Noah - bioskopsko uzimanje para.

 

Gledao sam neki rumunski film na FESTu ove godine, izašao sa projekcije na pola. Uzeo bih tu filmsku traku na kojoj je snimljen film, bacio je pod noge režiseru vezanom za kolac, podložio lomaču i lomio nogde scenaristi na "točku". Glumce bih mučio raznim srednjovekovnim mukama takođe.

Link to comment

 

Gledao sam neki rumunski film na FESTu ove godine, izašao sa projekcije na pola. Uzeo bih tu filmsku traku na kojoj je snimljen film, bacio je pod noge režiseru vezanom za kolac, podložio lomaču i lomio nogde scenaristi na "točku". Glumce bih mučio raznim srednjovekovnim mukama takođe.

 

haha sad me zanima koji je film, aj se seti :)

Link to comment

odma sam se sjetio svog megafaila kad sam otišao gledat Thin Red Line u kino.

Meni je to u Top 5 ratnih filmova. Sta te smara u njemu?

Link to comment

Meni U Brižu baš sjeo, C. Farrell odličan, a 7 psihopata potpuni promašaj. Svaka scena, svaki obrat, svaka replika brižljivo smišljena, ali tako da se vidi, potpuno netečno. 

 

Thin red line je fantastičan, veliki film. 

Link to comment

I ja sam imao otpor prema Tree of Life, ali me prijatelj ubedio da ga odgledam, i nisam se pokajao. Odličan je film.

Edited by Turnbull
Link to comment

Ups, izvinjavam se, svo vreme citam Thin Red Line, a mislim na Big Red One. Kad pomislim na Malika, na pamet mi pada samo iskljucivo Badlands. Amerikanstina kakva jedino moze i treba da bude.

Edited by ultra plasticni
Link to comment

Ups, izvinjavam se, svo vreme citam Thin Red Line, a mislim na Big Red One. Kad pomislim na Malika, na pamet mi pada samo iskljucivo Badlands. Amerikanstina kakva jedino moze i treba da bude.

 

 

Ništa onda, ostaje plus jedan samo je drugačije izmijenjen kvotovani post.

 

Meni je to u Top 5 ratnih filmova.

 

+1

Edited by fikret selimbašić
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...