Jump to content
IGNORED

Najprecenjeniji albumi evr


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    36

  • MocaVukotic

    32

  • kobni zelaya

    28

  • Indy

    26

Šta uopšte znači precijenjen? Jeste po ukusu većine ali nije manjine? A sad je fora biti u što izraženijoj manjini i opljuvati nešto što većina voli. Ako masa nešto voli i platila je album (poput štajaznam, albuma Thriller) jebga, zar ga to ne diskvalifikuje iz kategorije "precijenjen"? Svako (može da) ima svoju listu "precijenjenih albuma" (kao što i časopisi poput Rolling Stone imaju liste svojih urednika i čitalaca, znači opet subjektivno) ii to što se prave univerzalne liste istih znači da ti kreatori subjjektivnih lista traže potvrdu od svojih istomišljenika i žele taj neki univerzalni acclaim da su oni u pravu a ne većina i konzumenti. Hipsteraj par ekselans.

Link to comment

sve si lepo rekao, mimo hipsteraja za koji me zabolesamo jutros prvi put virnuh na ovu temu, i videh da je onaj ko ne priznaje hendriksu bozanski status, ah, makar maloumni kreteni eto, dva posta i odoh, ne bih da smetam

Link to comment
Šta uopšte znači precijenjen? Jeste po ukusu većine ali nije manjine? A sad je fora biti u što izraženijoj manjini i opljuvati nešto što većina voli.
Od kada čitam ovaj forum, nisam pogledao nijedan film o kome sam utiske prvo pročitao ovdena. Sudovi su konačni i poražavajući.Mislim da je bolje biti uživalac nego znalac, ma koliko bio glup u ppp društvu.Šta mene briga da li je nešto precenjeno, ako ja u tome uživam u svoja 4 zida, 5 vrata ili gde već.Precenjeni su stonsi, pistolsi, ko god, pa šta, sigurno ima i hiljade potcenjenih, jebi ga, tako to ide kad je sve kombinacija koječega, a ne čista muzika.
Link to comment
Precenjeni su stonsi, pistolsi,
da ponovimo po stoti put, ovde niko nije napadnut zbog toga što je rekao za nekog da je precenjen, ili zbog toga što mu se nešto ne sviđa, već zbog mnogo jačih diskvalifikacija, kao što je npr. oduzimanje bilo kakvog uticaja ili značaja bendu koji se zove the rolling stones. to nema nikakve veze sa muzičkim ukusom (grozne li sintagme), već prosto zrači nepoznavanjem materije o kojoj se govori. samo to, ništa više.
Link to comment

ko kaže da su rs "beznačajni" je ordinaran ignoramus sa kojim se tu priča svodi na "aha, ok, važi, ae sad ćozdra"grem parsonsonova i kitova wild horses, je čista inspiracija

Edited by boshoku
Link to comment
da ponovimo po stoti put, ovde niko nije napadnut zbog toga što je rekao za nekog da je precenjen, ili zbog toga što mu se nešto ne sviđa, već zbog mnogo jačih diskvalifikacija, kao što je npr. oduzimanje bilo kakvog uticaja ili značaja bendu koji se zove the rolling stones. to nema nikakve veze sa muzičkim ukusom (grozne li sintagme), već prosto zrači nepoznavanjem materije o kojoj se govori. samo to, ništa više.
meni možeš da ponoviš i 101 dalmatinac ali ne vredi, vidim da sam maglovit tj nejasan čak i u ono malo što kažemdrugim rečima, pojavljuju se procene od onih koji znaju da nešto vredi manje nego što je cenjeno, iz raznih razloga, da ne ulazim u previše detaljae sad, ja kad sam gladan ješću i kuvan karfiol samo da glad zadovoljim, i u tom trenutku ću ga preceniti, taj nesretni prdljivi karfiola u nekom drugom trenutku biću pun i neko sranje sa tartufima mi neće pomeriti levu obrvi ni ičBeše jedna fina primedba o grupama koje postaju firme sve sa CEO i CFO, tako da tu nema više mesta za mnoge priče, svim akcionirima je stalo da ima akcije što pre budu precenjenegud hart iz rili hard to fajnd so pliz bi džent vid dis hart of majn, to kad sam čuo da peva ovde spomenuti šarki mi je bilo prvo smešno, a posle sam jebiga Edited by Zugurosh
Link to comment

Bonnie Prince Billy je definitivno precenjen.Jedno vreme se dizala velika prasina oko svega sto uradi, a jednostavno je dosadan. ne umem bolje da argumentujem

Link to comment

E, da ovo sam hteo da napišem:Rock'n'roll je precenjen - kao muzika, kao lifestyle, svejedno. Postoji gomila muzičke kritike koja još živi u vremenu od pre skoro tries' godina, kada je Amerikana otkrivana kao "dobro zaboravljeno staro". Ili još gore, kojima je "pankičnost" bilo čega osnovni kriterijum za procenu neke muzike.Izgleda da treba mnogo muda da se shvati da nešto ima svoj vek trajanja. Ako je sam F. Čović shvatio da ne može da igra u zvezdi, shvatiće valjda i rock kritika da je rock'n'roll mrtav.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...