Jump to content
IGNORED

Najprecenjeniji albumi evr


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    36

  • MocaVukotic

    32

  • kobni zelaya

    28

  • Indy

    26

tumbling dice je izbačena kao singl i najčešće se nalazi best ofovima, pa se zato nominalno smatra najvećim hitom. a meni je inače najdraža stvar baš sweet virginia.

Link to comment
Zar nije Sweer Virginia najveći hit sa Exilea?
Ma jok. Samo Tumbling Dice, mislim pre svega u to vreme, a i inače. Blizu jedino Happy ali i to tek vremenom zbog forsiranja uživo.
Link to comment
Ma jok. Samo Tumbling Dice, mislim pre svega u to vreme, a i inače. Blizu jedino Happy ali i to tek vremenom zbog forsiranja uživo.
samo te dve su izbačene kao singlovi. ali nije ovo od onih ploča koje su obeležene grande hitom, kao npr miss you i some girls, ili angie i goats head soup, ili it's only rnr sa istoimene ploče. ovo je skoro kao b-sides, samo najbolji b-sides ikad.
Link to comment
Koji album Bowie-a vam je najprecenjeniji ?
Svi sem Low i Heroes :D
samo te dve su izbačene kao singlovi. ali nije ovo od onih ploča koje su obeležene grande hitom, kao npr miss you i some girls, ili angie i goats head soup, ili it's only rnr sa istoimene ploče. ovo je skoro kao b-sides, samo najbolji b-sides ikad.
Da jbt. Mislio sam da je i Rocks off, al eto nije
Link to comment
ko je precenio ovoeditustvari hocu da pitam ko je uopste cuo za ovo
+1. Pored Black Wave & s/t (odlični!), ovo nisam znao ni da postoji* Parsons - :D Dobro je, ti ćeš od fanova najebati. Edited by dillinger
Link to comment

Niko. Al ako memfiski klinci, a najpoznatiji medju njima je svima dragi Jay Retard, kazu da je grad u kome je rodjen rnr mrtav, onda je zelayina teza tacna.

Link to comment
Svi sem Low i Heroes :DDa jbt. Mislio sam da je i Rocks off, al eto nije
Pogledao sam i Sweet Virginia je bila singl u Japanu. A za Bouvija ne hulite, ako alaha znate. Baš me zanima koji njegov album je precenjen i zbog čega?
svima dragi Jay Retard
Ovo neka ironija? :)
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...