Jump to content
IGNORED

Najprecenjeniji albumi evr


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    36

  • MocaVukotic

    32

  • kobni zelaya

    28

  • Indy

    26

Uostalom, muzika je za robove. Slobodni građani se ne bave tim primitvnim zanimacijama duha.
Jako je zanimljivo onda da viris (pa cak i pises) na podforumu Muzika.Inace, imali smo genija na forumu tamo™ koji je za Hendrixa rekao da je precenjen kao gitarista. Mislim da je tog momenta nekoliko dobrih ljudi zauvek napustilo taj forum. Ljudi biraju drustvo. Inace su takve izjave meni samo simptom 1 provincijalnog kompleksa. EDIT. Da dodam pritom da su slicnih izjava godinama pune kolumne srpskih net portala, sto meni govori da su neki od oridjinala™ spisatelji na tim mestima. Sto je jbga rezultat negativne selekcije, jer kao sto se zna, mi najbolji smo odavno otisli. Edited by Indy
Link to comment
meni je to uz SF njihov najbolji album, a hvale ga toliko verovatno zbog raznovrsnosti, ide od sirovog rnr-a preko countryija, sve do bugi vugija i soula, a sve upakovano u njihovu standardnu ambalažu. ovde su baš onako opušteni, svesni snage koju imaju, mogu da odsviraju apsolutno sve što požele, razbacani su, sa silnim duvačima i backing vokalima. bogata ploča, prepuna svega i svačega, sa jasno ostavljenim 60-ima iza sebe, okrenuti ka onome što dolazi. mislim da je to mnogo zajebana ploča. jedan od najboljih duplih albuma of all times.
Slazem se sa ovim, mada ima i malo praznog hoda na albumu. Ali Stop Breaking Down mi je jedna od Top 10 RS stvari.
Link to comment

Ono sto je mene impresioniralo (a cak i nisam RS fan) je Following the River na reizdanju iz 2010. Band koji je mogao da ne objavi ovakvu pesmu skoro 4 decenije je specijalan band.http://youtu.be/TZg4Ai3Mq1o

Link to comment
Slažem se..Jedan neverovatno dobar album, Live Dead, ostatak očajan..Pokušavao sam bezbroj puta da ih slušam, maltene svaki put posle gore pomenutog, ali ne ide..
Same here.
Zato što su JA neodvojivi od Frisco hipi priče, sa svim njenim pozitivnim i negativnim stranama. Muzika Deada funkcioniše danas i van tih asocijacija. Naravno, oba benda su fenomenalna, prilično i različita, a ti nađi vremena i živaca za GD kantri/folk fazu, tj. albume Workingman's Dead i American Beauty, kao i Garcia (solo album Džerija Garsije), možda odgonetneš misteriju.
Pokušavao sam, zaista. Vučem hipi nasledje još od tinejdžerskih dana, osećao sam kulturološku i moralnu obavezu da zavolim Grateful Dead, ali, nije išlo. Grešan sam, šta ću.A kantri ne mogu da svarim i ponosim se time.Čini mi se da je veliki deo GD reputacije zasnovan na njihovim LCD induced koncertima, jam svirkama i, generalno, tadašnjom atmosferom na koncertima. Oni su vredno i mnogo svirali, to im se mora priznati. Nekako su ušli u legendu a JA nisu. Kosmička nepravda
Link to comment
Jako je zanimljivo onda da viris (pa cak i pises) na podforumu Muzika.
To o muzici nisam rekao ni mislio ja (daleko bilo), nego Platon.
Link to comment
Mrtav ozbiljan odgovara coveku koji je izbacio rasisticku tvrdnju kako je cela engleska scena ljigava
Malo se opismeni pa onda komentariši.. ja sam napisao da im je uticaj na blues i rock ljigav, ako je to rasizam u redu.. uostalom fudbal im je sjajan, kao i sve oko njega..Takodje sam napisao, da malo pažljivije čitaš verovatno bi video.. mišljenja sam da većina nikada nije u pravu.. uzimati ukus većine kao argument po meni je trivijalno..
Link to comment

Nisam vam rekao ni 1% od onog sto zasluzujete (sto mozete da zahvalite moderatorki ovog pdf).Posto ovde vrlo slabo zalaze normalni, bice mi pametnije da i ja buduce zaobidjem ovaj deo foruma.

Link to comment

Jbt, ovde zaista ne možeš napisati ništa što se kosi sa mišljenjem većine..U protekle tri stranice rekli su mi da sam gluv, glup, nenormalan.. apsolutno bez bilo kakve reakcije moderacije..Kada bi Srbi u realnom svetu bili hrabri kao i u virtuelnom, granice Dušanovog carstva bile bi smešne u odnosu na tada moguće..

Link to comment

pa kad benaviš, trolujući poput benavog trolahladne glave se vrati na prethodne strane, te isčitaj svoja, malo je reći, mlakoumna ispisanija

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...