Jump to content
IGNORED

Najprecenjeniji albumi evr


Turnbull

Recommended Posts

ja bih voleo da čujem neko kao obrazloženje za tu tvrdnju o stonesima, mada pretpostavljam da ih nisu slušali. a ako ih nisu slušali, kako onda znaju da ovi nisu uticali ni na koga....i ako može, voleo bih da čujem koji su vulejovu i mostly harmlessu omiljeni bendovi.
Kako ono beše ide, pretpostavka je majka svih zajeba.. ili tako nešto..Pitanje o omiljenom bendu je suviše lične prirode, sutra ćeš me pitati koji aftershave koristim..
Link to comment
  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    36

  • MocaVukotic

    32

  • kobni zelaya

    28

  • Indy

    26

Svakako, to je notorna budalaština.
Kakav jezik mržnje, i nepoštovanje tudjeg mišljenja..Zamisli da ja tebi kažem da je ceo progressive rock golo govno i da tu nema ništa vredno..Na koncu, kada čovek malo bolje razmisli, Englezi nisu zaslužni ni za šta u muzici.. uticaj na klasičnu muziku im je nikakav, jazz minoran, blues i rock uglavnom ljigav..
Link to comment
No, možda bi tu tvrdnju mogao da spase kad bi rekao da su Stonsi pripadali rastućem blues pokretu u Engleskoj(sam Kit Ričards kaže da su prvih godina sao želeli da sviraju Čikago blues) i da bi, da oni nisu postojali, neki drugi takav bend zauzeo njihovo mesto. Mogao bi da tvrdi da Stonsi, jednostavno, nisu originalni, jedinstveni, da su prvi boy band i slično.
Je l' to iz one stare fore - ja sam trebao biti Zdravko Čolić samo što je on prvi počeo
Link to comment
U bre, cemu onda ova tema uopste, ako cemo tim rezonom?
Da se malo provincijalci istresaju po nekim tamo englezima, jel ne vidis zasto. Edited by Indy
Link to comment
The Rolling StonesSviranje kurcu, od početka do kraja..Apsolutno se ništa ne bi promenilo u muzici da nisu postojali..
najgluplji post u istoriji foruma. nivo razmisljanja petnaestogodisnjaka koji po svaku cenu mora da bude drugaciji a ne zna gde je supalj.
Link to comment
Kakav jezik mržnje, i nepoštovanje tudjeg mišljenja..
Oooo, pa, srce mi se topi od miline kad ovo čitam. Uvidjaš da, ipak, postoji jezik mržnje i nepoštovanje tudjeg mišljenja. To je napredak. Možda ćeš, uskoro, moći da ih prepoznaš i kod sebe.U svetlu tog radosnog dogadjaja, evo, javno se izvinjavam.
Link to comment
gledajte nije rnr nikakv originerni izum, doso Elvis i reko ja rokam, vec je nastao na tragovima upravo bluza, jump-a, folka, surfa, rnb... cega god, i kada se taj zaokruzeni rnr raspolutio i dalje su ostali taj jebeni bluz, folk i rnb itd.
ja tvrdim da na dert i karasevdah topiku ima vise autenticnog r'n'r-a nego na listama najboljih albuma svih vremena
Link to comment

Idolopoklonstvo u Srba nikad jače..Dohvatiš im se vrhunskog božanstva i odma' kolju..Vidoviti seoski vrač otišao je i korak dalje, iako me ne poznaje zna sve o meni..

Link to comment
Kako ono beše ide, pretpostavka je majka svih zajeba.. ili tako nešto..Pitanje o omiljenom bendu je suviše lične prirode, sutra ćeš me pitati koji aftershave koristim..
pa pretpostavka ima smisla, jer, ako si slušao, ne bi mogao da kažeš nikad to što si rekao. prosto... nema logike. nisam mislio da ti diram u intimu, hteo sam samo da vidim koliko stonesi nisu uticali na tvoje omiljene bendove, one way or the other.edit - sad rekoše na b92 da jagger danas puni 70 godina. 70 godina upropaštavanja svega što vredi u muzici. Edited by MocaVukotic
Link to comment
Idolopoklonstvo u Srba nikad jače..Dohvatiš im se vrhunskog božanstva i odma' kolju..Vidoviti seoski vrač otišao je i korak dalje, iako me ne poznaje zna sve o meni..
Pošto je topik o najprecenjenijem albumu, jel možeš da navedeš album Stones-a koji te je naveo na takav zaključak?
Link to comment

ono moje au moze opet. ovakve teme su uvek osudjene na propast, ko i ceo svet.ja samo ne mogu da shvatim, to jest mogu, ali nema nacina da se to uvede kao aksiom, kako ne moze da se napravi razlika izmedju ukusa i cinjenice.ranije sam mislila da se radi o neposmatranju muzike kao neceg toliko bitnog u zivotu, tj, da ljudi koji nisu muzicari i kojima muzika nije medju tri najbitnije stvari u zivotu ne zele da se bakcu tako "suptilnim" razlikama, ali sad vec, posle bar cetiri hiljade sati provedenih u ovakvim raspravama, smatram da se radi samo o lenjosti, koja nije nesto sramotno, ili zelji za provokacijom, koja jeste za sramotumislim, ja mogu da kazem da je bekam satirani ficfiric koji je nezasluzeno postao zvezda, ali ako je podstakao deset klinaca da krenu da pikaju fudbal na terencetu, nemam nikakvo pravo, sem zelje za kurcenjem, da kazem da je nikakav fudbaler.

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...