Jump to content
IGNORED

Najprecenjeniji albumi evr


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    36

  • MocaVukotic

    32

  • kobni zelaya

    28

  • Indy

    26

Meni Radiohead najbolji kad su se dohvatili elektronike, dakle Kid A. Al aj ti to objasni rnr fašistima -_-*što će reći ontopik, OK Comp. jes vala precenjen

Edited by dillinger
Link to comment

Amnesiac je restl od Kid A (ja ga volim).Meni je Hail To The Thief najbolji.A otkud uopšte Radiohead na ovom topiku, uz sve one izvikane krševe od grupa?

Link to comment
Meni Radiohead najbolji kad su se dohvatili elektronike, dakle Kid A. Al aj ti to objasni rnr fašistima -_-*što će reći ontopik, OK Comp. jes vala precenjen
a koja ti je tacno numera sa OKC precenjena? da si reko za pablo hani, pa i da ima smisla.OK Comp, The bands, PH, pa pet praznih mesta, pa rainbows, pa sva ova tehnacina. Edited by ToniAdams
Link to comment
meni ovo jedan od onih momenata kad mi je uzasno neprijatno i blam, a realno nista nisam kriv :(
:lolol:I kod mene isto, a ne znam zasto... za Radiohead sam cuo zahvaljujuci forumu (onom pokojnom). I drago mi je, mada uz njih svaki put hocu da secem vene (but that's just me).Gledao sam neke liste najprecenjenijih albuma na netu i u stvari se skoro nigde ne bih slozio. Problem je u terminu "precenjeno", sta to uopste znaci? Uzmimo za primer Californication (koji se pojavljuje na barem jednoj listi). Kad je neko to pomenuo na ovoj temi, moj prvi impuls je bio da se zapitam, a zar je taj album uopste cenjen? Meni nije poznato da se Californication nesto specijalno ceni (a realno, i nema zasto). Kako onda moze da bude precenjen?U tom nekom smislu I'm with the pilots ima pravo, mnogo price niokocega. Mislim da bi vrednija tema bila "nepravedno zaboravljeni albumi/autori"....
Link to comment
tebe cekam :D
da kudim ili da hvalim :Dne znam koju plocu prvu da odaberem da joj budem advokat, ali su me mnogi za srcad ujeli.
sad sam ga ugasio :D
sta sam zgresila u ramons aferi, ja se ni ne secam toga, alchajmer radi.
Link to comment
a koja ti je tacno numera sa OKC precenjena? da si reko za pablo hani, pa i da ima smisla.OK Comp, The bands, PH, pa pet praznih mesta, pa rainbows, pa sva ova tehnacina.
Pa štos mene tiče problem je što nijedna numera nije
, tj sa više mesa i drame, takav RH volemPrenjanjavo brate, a i pretenciozno. Al naravno, kvalitetan je album samo što baš mnogi vole između njega i ostatka, ne samo RH diskografije već i 90ih uopšte, staviti više praznih mesta. Valjda je to negde i poenta teme, mnogi superkvalitetni radovi mogu biti i precenjeni. Edited by dillinger
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...