Jump to content
IGNORED

Najprecenjeniji albumi evr


Turnbull

Recommended Posts

Ja baš imam utisak da se Daydream Nation ističe kao naj naj od SY, preporuka za prvo slušanje i upoznavanje sa bendom itd....što nije bez osnova jer je baš nekakav prelaz od eksperimentalne im u pop fazu, al po meni ne naročit kompromis, bar sa ove distance nije sve to nešto upečatljivo. Slažem se sa Hellom, i Goo, a bogami i Dirty su bolji.

Edited by dillinger
Link to comment
  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    36

  • MocaVukotic

    32

  • kobni zelaya

    28

  • Indy

    26

Precenjeno u smislu da ćeš ga na 99,9% lista najbitnijih pank albuma naći na prvom mestu. A uradio je upravo ono što su uradili Black za mjetal i Nevermind za gitarsku buku općenito, ufurao ga u mejnstrim. Pola likova iz tog doba je završilo poput raznih Bilija Ajdola i Fergala Šarkija.
Ne pričam o dobrosti ili lošosti albuma, ako je 1 ploča uspela da ufura neki pravac u mejnstrim, onda nije za potcenjivanje, taj neki smisao.
Link to comment
Precenjeno u smislu da ćeš ga na 99,9% lista najbitnijih pank albuma naći na prvom mestu. A uradio je upravo ono što su uradili Black za mjetal i Nevermind za gitarsku buku općenito, ufurao ga u mejnstrim. Pola likova iz tog doba je završilo poput raznih Bilija Ajdola i Fergala Šarkija.
Fergal Šarki... :lol: plačem. Ali ok, sve si u pravu.
Link to comment
Sister je zakon, posle toga je sve krenulo sladunjavom uzlaznom linijom i kulminiralo sa Dirty.
Meni ovako1. Sister2. Washing Machine3. Daydream Nation4. Goo5. Dirtyedip - po kvalitetu, ne po precenjenosti Edited by kobni zelaya
Link to comment
Upravo to o čemu si pisao, hajp krpice i medijska isfuranost koji idu sa njim ga čine bitnim. Ako nizašta drugo bitan za prvi talas panka, kao i 1 patkin album za ove prostore što je kobni okačio. Što bi to bilo precenjeno?
Što se Patke tiče, njih sam uvek doživljavao samo kao parodiju, sorry. Osim toga, već su postojali Pankrti. Jedino u čemu je Patka bila prva je to da se pojavila prva kod Minimaksa u emisiji.
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...