Jump to content
IGNORED

Najprecenjeniji albumi evr


Turnbull

Recommended Posts

Pa ima svašta, ali sve to je nebitno i potpuno slepa ulica...Slab sam na EKV, oprostio bih im i saradnju sa Borom Drljačom, ali da, Ljubav je slabiji u odnosu na prva tri, koja su remek delo.

Link to comment
  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    36

  • MocaVukotic

    32

  • kobni zelaya

    28

  • Indy

    26

Ma, gde nije?Ploča je preskupa.
Pa to možda zato što je ima malo u opticaju. Taj album je u svoje vreme prošao relativno nezapaženo i ne znam da je iko o njemu pisao kao nekom vrhuncu EKV-a.
Link to comment

opasna ovo tema, minsko polje...za mene - Oasis, "Definitely Maybe". ni manjeg kurca ni vece dreke.joj parsonse, reci :lol:

Edited by Marko M. Dabovic
Link to comment
opasna ovo tema, minsko polje...za mene - Oasis, "Definitely Maybe". ni manjeg kurca ni vece dreke.joj parsonse, reci :lol:
ja recimo, intimno, volim taj album.
Link to comment

Osećam da tu samo miloguz ume realno da udari.....Evo još jednog šampiona precenjenosti, što se mene tičehqdefault.jpg?feature=og

Edited by kobni zelaya
Link to comment
a Balavi orkestar i 'bolje biti Šijan neg' Godar?'to je sam vrh užasa iz pakla
Meni je bezveze da sad nabrajamo albume iz bosanskog talasa, pošto ne verujem da na forumu ima puno onih koji to uopšte cene. Inače, grozomorna muzika, metastaze bregovićevskog "popa".
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...