Jump to content
IGNORED

Najprecenjeniji albumi evr


Turnbull

Recommended Posts

  • Replies 357
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tsai

    36

  • MocaVukotic

    32

  • kobni zelaya

    28

  • Indy

    26

Ako smo već kod domaćih, ja bih uveo porez na glupost ljudima koji slušaju Bijelo Dugme ili Balaševića. Ali bukvalno ono, samo da se registruje da je neko ubacio u winamp, odmah uz račun za struju i telefon stiže i taksa na glupost sa sve obrazloženjem. Novac bi išao u izgradnje dečijih bolnica širom Srbije

Link to comment
Dobro je, četiri strane i niko nije pomenuo Marquee Moon.
Marquee Moon je sigurno jedan od najpotcenjenijih albuma.Punk i new wave jesu dali mnogo precenjenih albuma, inače. Pre svega, na ubedljivom prvom mestu.600full-never-mind-the-bollocks,-here%27s-the-sex-pistols-cover.jpg Edited by kobni zelaya
Link to comment
Ako smo već kod domaćih, ja bih uveo porez na glupost ljudima koji slušaju Bijelo Dugme ili Balaševića. Ali bukvalno ono, samo da se registruje da je neko ubacio u winamp, odmah uz račun za struju i telefon stiže i taksa na glupost sa sve obrazloženjem. Novac bi išao u izgradnje dečijih bolnica širom Srbije
ne slazem se za dugme. zapravo veoma interesantan sastav sa autenticnim olosem kao bend liderom.
uopste uspavanka je potcenjen album. Edited by kim_philby
Link to comment
ne slazem se za dugme. zapravo veoma interesantan sastav sa autenticnim olosem kao bend liderom.
uopste uspavanka je potcenjen album.
Ajd' nemoj sad opet na raspravu o Ceci, pls.
Link to comment
Ajd' nemoj sad opet na raspravu o Ceci, pls.
to je dobra pop muzika. nema tu rasprave. boris i tucko radili spotove. uopste dobar pokusaj reinvencije benda u skladu sa novotalasnim trendovima. plus pesma na albanskom dok saper kadi binu po zagrebu.
Link to comment
to je dobra pop muzika. nema tu rasprave. boris i tucko radili spotove. uopste dobar pokusaj reinvencije benda u skladu sa novotalasnim trendovima. plus pesma na albanskom dok saper kadi binu po zagrebu.
Ne znam, meni su svi albumi Dugmeta precenjeni, uopšte ne vidim ništa u tom džiberluku, ako hoćeš još jedan krug o Bregoviću, narodnjacima, krađama, itd, može, ali bez mene.Od domaćih albuma je svakako još i debelo precenjen je ovaj albumpatka3.jpg
Link to comment
pa meni zapravo ne toliko. ali zato neko nas posmatra...
Pa Neko nas posmatra i nije uopšte nešto cenjen album, onako, odokativno. Da je najgori EKV - najverovatnije jeste. Meni je Ljubav, u stvari, precenjen album.
Link to comment
Pa Neko nas posmatra i nije uopšte nešto cenjen album, onako, odokativno. Da je najgori EKV - najverovatnije jeste. Meni je Ljubav, u stvari, precenjen album.
zapravo ovo nisam smeo da napisem. bojao sam se nasilja.@tsai: pa ima tu svasta. uopste bilo bi zanimljivo videti da li je moguce povuci crtu do koje corba deluje kao pristojan bend i kada sve ide bestraga.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...