Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Добио сам Калабастера и његовог Суареза капитена који је имао 50 поена. Мој играч са највише поена? Демикелис, убедљиво.  :Hail:

Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

Dakle PPT me pere za sve pare, Mata+Lalana, Caulker i Turner gol i ass, coveku pola tima povredjeno, pravi transfere jednom mesecno i naravno ko ce na rupu da naleti nego moja malenkost :isuse:

 

Cestitke Coltrane-u na tituli.

Link to comment

Hvala ducca, ali ja cekam da ujedinim obe titule, bezis mi samo 30 bodova :misko: . A ovo kolo donosi mogucnost da porazim Mocu (koji sprema pravosudni :fantom: ) i jos vise se udaljim od njega.

Link to comment

Inace Moca je upravo trazio da mu posaljem spisak draftovanih igraca "da bi mogao da me odere" (pacer ne zna ni ko je draftovan :fantom: ) a takodje ima pitanje za Praslina "koliko si bodova otisao u minus u pppremiershipu?".

Link to comment

Кажи Моћи да сам уместо уобичајеног минуса ово коло довео повређеног Рунија, што значи да стартујем од -2 јер нема ко да га мења, али да ће праве размере катастрофе бити одређене Лукакакакаркним резултатом пошто сам њега избацио.

Link to comment

Mnogo sam pao u poslednje vreme. Jbg, Berba otisao, Ozil, Gibs i Remi povredjeni, Cazorla i Kutinjo tanko, jedino Begovic kako - tako igra.

 

Bice bolje sledece sezone™.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...