Jump to content
IGNORED

Draft Fantasy Premier League 2013/14


Прслин

Recommended Posts

Nova pobeda i skok na 3 mesto u clasic ligi, a sacuvano prvo u H2H, nadam se "duploj kruni" :D
Ne nadaj se classici ;) Jbt neocekivano razvaljujem ovaj draft, sa sve Felainijem kao prvim pikom. Ali zato hvala bogu u H2H brdo tesnih poraza. Bojim se da ce mi draft koji sledi skroz sjebati tim, taman sam okupilo par sasvim korisnih "slobodnjaka". Jbg draft nekom majka nekom maceha.
едит: Кад смо већ код тога, 'оћеш Ђакеринија или Моузеса са Фелаинија?
Iskren da budem pre bih okusao srecu sa nekim cudom u vidu Felainijeve renesanse na prolece nego ovim dvojicom ponudjenih, jbg... Edited by ducca
Link to comment
  • Replies 1.1k
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • John Coltrane

    169

  • nbg4ever

    131

  • Прслин

    131

  • Moća

    122

Meni i tako ne znaci puno obzirom da cu verovatno birati poslednji. Mada da je bilo neke pravde™ kao poslednji iz prosle sezone ja bih letnji draft imao prvi pik, a ne tamo neki neaktivni igraci <_< . Jel bas niko nije zainteresovan za Leskota i Nolana!? :ph34r: Prasline budi malo veci WHemovac :s_d:

Link to comment

I, dogovor je?! Obavezna dva kruga za sve i ko hoće dodatne ili bez dodatnih?! :unsure:edit: Sesenjon, Vertongen, Zaha i Fer su u ponudi za trejdove!!!

Edited by zoki82
Link to comment

Тачно. Ух, шта сада... Знаш шта: он и Најскупљи иду у пару. Обезбеди ми Керола и узећу и Нолана.

Link to comment
I, dogovor je?! Obavezna dva kruga za sve i ko hoće dodatne ili bez dodatnih?! :unsure:
Ja sam apsolutno protiv 2 obavezna plus zamene. Glasam da budu 2-3 kruga za zamenu odbacenih pickova i to je to. Cak ni to da ne bude mandatorno. Ali svakako bez dodatnog povecanja broja draftovanih. Mora se ostaviti jedan broj free mesta u timu da bi ostalo bilo kakve drazi i prostora za zanimanje.
Link to comment
Ja sam apsolutno protiv 2 obavezna plus zamene. Glasam da budu 2-3 kruga za zamenu odbacenih pickova i to je to. Cak ni to da ne bude mandatorno. Ali svakako bez dodatnog povecanja broja draftovanih. Mora se ostaviti jedan broj free mesta u timu da bi ostalo bilo kakve drazi i prostora za zanimanje.
+1000
Link to comment

1001 глас за то да се не узима нико више, неколико да се узима један додатни и један или два гласа да се узму по 2 нова. Рекао бих да ћемо само да мењамо.Датум драфта петак, 31. јануар од 21:00 до 22:00, ако се одужи мало преко тога праштајте.

Link to comment

Мења се колико хоћеш: може ниједан, може један а могу и сви. Само мора да се најави пре почетка драфта.Мени је свеједно да ли узимамо нове, један би био ОК али више од тога заиста нема смисла.едит: Ево и да најавим кога избацујем па копи пејстујте и додајте своје да имамо на једном месту. ИЗБАЦУЈУ СЕ СЛЕДЕЋИ ИГРАЧИ:Праслин / ФК Кичмедисциплина: Ђакерини, Моузес.

Edited by Праслин
Link to comment

The January Wildcard can only be used after Gameweek 20 starts (1 Jan 11:30) until Gameweek 23 ends (1 Feb 11:30); as the January wildcard isn't available until after the Gameweek 20 deadline, the earliest these transfers will be active is Gameweek 21.Ajd desifrujte mi ovo jel ovo znaci da sutra moramo da aktiviramo divlju kartu ili mozemo do subote ujutru?

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...