Jump to content
IGNORED

Vi ste profesori...


Prospero

Recommended Posts

:Di ja sam zastala nakon što sam pročitala "Milivoje Pavlović, dekan Fakulteta za kulturu i medije Megatrend univerziteta"ali sam nastavila zbog toga što treba saslušati sve stejkholdere, a i zbog da jedu govna dušmani :happy:

Link to comment
  • Replies 692
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Turnbull

    55

  • Indy

    44

  • morgana

    38

  • Dagmar

    32

Top Posters In This Topic

Posted Images

pazi spisak zanimanja. ali ni za jedno nemam šta prigovoritiart direktorimabiznis konsultantima - ne da ih volim i verovatno su mi najgori na listi, ali su obično likovi za rispektbek-ofis administratorimavelnes konsultantimaivent koordinatorimakopi-print operaterima - šta ovo znači? neko ko je zadužen za rad na kopi aparatu ili je mislila na copy writere u markagencijama?marketing konsultantima ofis-asistentima portfolio-menadžerima - verovatno vrhunac nabrajalice. za ovo je blago rečeno potrebno propišati krv da bi se dobilo. jebeni retardprodukt dizajnerima

Link to comment

Rajna Dragićević je, ako se ne varam, 1968. godište tako da ''baba'' baš i ne ide uz nju. Inače, katedre za srpski jezik i srpsku književnost (šef iste je Milo Lompar,najveći crnogorski Srbin) na ff su izvor velikog nacionalističkog zla.Malo mi je čudno da su njihove govorancije tek sad dospele u žižu.Btw Rajna već godinama drži skoro pa istovetan govor na apsolventskoj proslavi.

Link to comment

Uh, ali reakcije još gore. Profesori su paraziti koji žive na grbači poštenih kapitalista. Ovde se ne zna ko je gori :isuse:

Niste profesor srpskog jezika? Ne? Matematike? Makar biologije, geografije? OK, a likovnog? I dalje ne? Jebiga, prof. Rajna Dragićević ima tužnu vest za vas: vaš život ne samo da nema nikakvog smisla, nego, čim se budu stekli uslovi, čitava generacija predvođena popularnom profesorkom će krenuti u rat protiv vas koji će trajati do istrebljenja.359979rajnadragicevicf-1373463506.jpgNoćna mora svake starlete: prof. Rajna DragićevićDok ima vremena, i sažaljenja, bežite iz Srbije i spašavajte se: pevačice, manekenke, biznismeni, menadžeri, starlete, veb-dizajneri, vlasnici restorana i ostalih ugostiteljskih zanimanja.Profesori: ako vidite nekog ko pripada navedenim profesijama, slobodno mu dobacite nešto uvredljivo, pljunite i zgazite, jer VI STE PROFESORI! Šta će vama posao u privatnoj firmi, samoinicijativa i kapitalistički duh? Šta će vama visoka plata, stan u vlasništvu, partnerstvo u firmi? Čemu sve to kada možete, s malo sreće i veze, da se trajno udomite u učmalom školstvu Srbije, nekom institutu ili nečem sličnom gde doživotno možete da parazitirate na radu šačice ljudi koji u Srbiji ima neki posao, a među kojima su upravo ti zli „komjuniti“ menadžeri, frizeri, radnici, pevačice? VI STE PROFESORI, i imate svo pravo da eksploatišete sve koji to nisu! Naravno, dok ih bude bilo. Kad svi nestanu, kada Srbija nestane, to će biti VAŠA pobeda, vas i onih koje decenijama bez kontrole i bilo kakvog kriterijuma trujete kroz sistem školstva koji plaća upravo ta država Srbija.
Link to comment

I odakle radnici? "da parazitirate na radu šačice ljudi koji u Srbiji ima neki posao, a među kojima su upravo ti zli „komjuniti“ menadžeri, frizeri, radnici, pevačice"Kako se fino nadopunjuju idiotski hoch akademski elitizam sa jedne i ovaj vučićevski "nastavnici su paraziti" pravednički bes s druge strane. Dve strane istog novčića.

Edited by Syme
Link to comment

ovaj se govor prvi put pojvio pre nekoliko nedelja, ko zna zasto je to blic bas sad aktualizovao. i nije to nikakav kripto-dveraski tekst, vec otvoreno dverasko djubre. dveri su i nastale na srbistici. to je ta bagra sto svake godine posalje novi kontigent zadojenih tupana da uce decu pravim srpskim vrednostima.

Edited by ikar
Link to comment

komotno mogu da zamislim šotru ili još bolje sinišu kovačevića kako ovekovečuju ovo. sloboda mićalović otresito objašnjava,dok ekipa iz montevidea klima glavom i suzdržava suze.

Link to comment
komotno mogu da zamislim šotru ili još bolje sinišu kovačevića kako ovekovečuju ovo. sloboda mićalović otresito objašnjava,dok ekipa iz montevidea klima glavom i suzdržava suze.
lepo rečeno
Link to comment
komotno mogu da zamislim šotru ili još bolje sinišu kovačevića kako ovekovečuju ovo. sloboda mićalović otresito objašnjava,dok ekipa iz montevidea klima glavom i suzdržava suze.
Ja sam vise za produkciju '93: Marta Keler cita govor, kolega Igor Pervic se ponosno smeska dok estradni menadzer Nikola Kojo sve to slusa skrguce zubima i guta knedle.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...