Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Kakva epizoda!!!! :Hail: :Hail: :Hail:

 

Ne mogu sad da više pišem, previše sam se uzbudio, ali ovo je baš ono o čemu svi maštamo. Slap, slap.

 

edit: AAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 

Na repeat je još bolje! :D

Edited by Lrd
Link to comment

Sta znam, fajt na kraju jeste prilicno spektakularan, ali ovo pre toga... Chiyoh mi se ne dopada preterano, Okamoto mi nekako previse drveno glumi, a i uopste mi nije jasna njena motivacija da gurne Willa iz voza. Ali dobro, bar je nesto krenulo da se desava...

Edited by Calavera
Link to comment

Ma dobra je epizoda, dinamična i sve to, tuča je suuuper, ali zašto su Vil i ona japanka ( ko je ona uopšte) putovali vozom iz Litvanije , zar nisu mogli lepo avionom da dolete do  Italije? I gde se sakrila Skali za vreme dok je Hanibal ubijao Pacija i dok se tuku Džek i Hanibal?

Link to comment

Pa oni se tuku u muzeju, a Skali je u stanu, nije pupcanom vrpcom vezana za Hanibala :P 

 

A Vil i japanka putuju vozom, jer je segsije (Hella bi reko jer u Llitvaniji selendri nema aerodroma). 

Link to comment

 fajt 

 

 

tuča...dok se tuku Džek i Hanibal?

 

 

Pa oni se tuku

 

 

Ljudi, mašite terminologiju. Oni se ne tuku i ono nije bila tuča. Ono je bilo čisto prebijanje i ubijanje+malo ponižavanja. Ono u franšizi nije viđeno, niko mu to nije uradio. I prijalo je suuuuuupeeeeer!

 

edit: Realno bi luba mogla da pogleda bar tih poslednjih nekoliko minuta. Jeste da Morfeus ne skida košulju, ali je baja.

Edited by Lrd
Link to comment

Ooooooooo kako ISTRIPOVANA epizoda, nikad dosad nisu otisli toliko daleko sa tripovima... I opet je mogla prica iz Itaalije bolje da se iscedi, da to bude sa manje razvlacenja ali mnogo je jaka epizoda, samo sto i dalje ne mogu da se pomirim da nema isti rad ko prve dve sezone, u svakoj epizodi pa i ovim dojajnim osecam prazan hod. Vecera na kraju me je bas iscimala, tacno sam znao ko dolazi ali nisam ocekivao da ce da bude seckan onaj koji je zapocet, nego drugi lik.

Edited by Staklena Brada
Link to comment

O jebemti, al je bolesan! 

 

Mani se najvise svidela scena 

 

 

kad su Will i Hannibal u muzeju

 

 

iako je svakako najmanje upecatljiva. Muzika je fantasticna u toj sceni. 

 

Inace, uskoro treba da krene Red Dragon zaplet, kako ce to sve da skarabudze, ne znam. 

Link to comment

muzika je od prve sezone izuzetna, kao i fotografija, scenografija i gluma. scenario na momente preinteligentan tj pretenciozno napisan, malo zamuljano da su bas svi svi od svinjara kuvara muzicara psihijatara visokointeligentne psihopate sa nekim duhovnim ubedjenjima i zeljom za palamudjenjem... 

 

posebno mi se dopala prostetika pri krvarenju, rana izgleda bas kako treba, krvarenje prema usporenom srcanom ritmu. 

 

inace, scena u muzeju ima istu muziku kao scena iz kujne iz druge sezone

 

kakva serija, ovo je neverovatno dobro. 

Link to comment

Da jako dobra epizoda. Za zavrsnu scenu sam ocekivao da ce doci Dzek ali nisam ocekivao japanku, tj kada sam je video u liftu ocekivao sam da ce se prikrasti sa ledja. Pozdravljam lezbo scenu ali mi je nekako van konteksta mada ajd pala kroz prozor, udarila glavom pa neka bude.

 

Odlican omaz sceni iz filma sa Rej Ljotom. Sledeca ce biti jako zanimljiva :)

 

Inace imam osecaj kao da su u ovu sezonu zgurali dve. Italija je kao treca sezona a Red dragon ce biti kao  cetvrta sezona.

Link to comment

 

Inace imam osecaj kao da su u ovu sezonu zgurali dve. Italija je kao treca sezona a Red dragon ce biti kao  cetvrta sezona.

meni deluje kao da su imali premalo dogadjaja u scenariju pa su morali onolike flesbekove i mudrolije (inace najbolja recenica je na polovini druge sezone kad ispadne ono telo iz konja, kad Hani kaze Vilu, mogu samo da sapucem u cauru ali nemam nikakve veze sa onim sto se iz nje ispili),

 

a plot sa Red Dragonom moze biti jak obzirom da glumi Armitraz, bas me zanima kako ce da ispadne, ovo tacno dodje 6 epizoda jedna prica 6 druga... 

 

rekao vec neko ali da ponovim, susret u muzeju je vrhunski odradjen, susret dva prijatelja. 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...