Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

a plot sa Red Dragonom moze biti jak obzirom da glumi Armitraz, bas me zanima kako ce da ispadne, ovo tacno dodje 6 epizoda jedna prica 6 druga...

 

Ko hoće da spojleriše, evo ekskluzive sa Comic-Cona, petominutni preview

https://www.youtube.com/watch?v=loOgfXNs-VI

 

 

Hannibal panel at Comic-Con

 

hannibal-comic-con-panel-1.jpg

 

 

 

 

Da najavim unapred da će za dve nedelje (23 Jul) biti emitovana 8. epizoda pod nazivom ""The Great Red Dragon"

od koje se jako puno očekuje. Jednostavno mora da bude spektakularna.

Zašto? Pa režira je Neil Marshall :ziga:

Njemu su poverili 2 ključne GoT epizode, čuvene devete epizode iz druge ("Blackwater") i četvrte sezone ("The Watchers on the Wall")

Naravno, i The Descent je njegov, što Fuller u tweetu od pre par meseci i navodi kao glavni razlog zašto je dobio poziv da režira Hanibala.

Edited by gagat
Link to comment

Ipak je bila epizoda sinoc, od sledeceg vikenda se menja dan emitovanja. 

 

EDIT: u stvari ne znam, na torrentima ima epizoda 7, postovana pre nekoliko sati, a na imdb-u pise da je airdate 18. jul, dakle sutra. Kad zavrsim sa skidanjem epizode videcu dal je stvarno nova :D

 

EDIT 2, povratak EDITA: jeste nova, verovatno su je izbacili preko neta, a na tv-u ce regularno da ide u subotu. Ne znam samo da li ce i ubuduce tako da izbacuju epizode ranije.

Edited by Sludge Factory
Link to comment

opaka epizoda

 

počeli su da me smaraju s gromopucatelnlm vizualizacijama, te kjerkegora-sam-učio-u-srednjoj-kul-bi-bilo-opredmetiti-ga-u-tv dijalozima, pa se mislih da batalim... srećom ne ispoštovah sebe

 

jedna od najboljih serija ikada

 

masivan poklon

Edited by boshoku
Link to comment

Mhm, sedma. 

 

Kao da je Fuller predosecao (ono, nije da je bilo tesko to predosetiti) ili su mu unapred otvoreno rekli da ce ovo biti poslednja sezona (maltene su mu je dali na poklon), ili je sam resio tako, s obzirom na American Gods, pa je odvrnuo sve up to 11. Opustili su se i rokaju. Glumci se zabavljaju, cak je u ovoj epizodi i Will konacno bio badass (koliko je to moguce u njegovom slucaju). Odnos izmedju njih dvojice, isprva je delovao, meni barem, dosta konfuzno, ali na kraju je tako dobro leglo. 

 

 

Will je uhvatio Hannibala tako sto mu je rekao da raskida sa njim za sva vremena, a ovaj se zbog toga naljutio, pa se sam predao da mu iz inata uvek bude tu, u blizini. Kad kazem ovako zvuci neverovatno tupavo, a u stvari je za :Hail: jer bas pogadja u srz lika Hannibala Lectera. Carevi. Iskreno se radujem njihovim scenama kroz staklo (ako tako uopste i urade, nisam gledao onaj trejler za ostatak sezone, pa ne znam, mozda ce Fuller to nekako da izvrne).

 

Link to comment

Mhm, sedma. 

 

Kao da je Fuller predosecao (ono, nije da je bilo tesko to predosetiti) ili su mu unapred otvoreno rekli da ce ovo biti poslednja sezona (maltene su mu je dali na poklon), ili je sam resio tako, s obzirom na American Gods, pa je odvrnuo sve up to 11. Opustili su se i rokaju. Glumci se zabavljaju, cak je u ovoj epizodi i Will konacno bio badass (koliko je to moguce u njegovom slucaju). Odnos izmedju njih dvojice, isprva je delovao, meni barem, dosta konfuzno, ali na kraju je tako dobro leglo. 

 

 

Will je uhvatio Hannibala tako sto mu je rekao da raskida sa njim za sva vremena, a ovaj se zbog toga naljutio, pa se sam predao da mu iz inata uvek bude tu, u blizini. Kad kazem ovako zvuci neverovatno tupavo, a u stvari je za :Hail: jer bas pogadja u srz lika Hannibala Lectera. Carevi. Iskreno se radujem njihovim scenama kroz staklo (ako tako uopste i urade, nisam gledao onaj trejler za ostatak sezone, pa ne znam, mozda ce Fuller to nekako da izvrne).

 

 

meni je posebno selo to sto je jedan psihopata napokon docaran kako treba, neko ko zaista zeli da se zabavi, ko je zainteresovan i radoznao kuda to ide, i nije problem sto si probao da me izbodes, sto sam ti otvorio lobanju, super mi je sto si ujeo nevaznog baju, super mi je sve sto se dogadja, i sad cu da te oslobodim i odnesem kuci pa cemo da pricamo kao nekad, mozda jedina dobra ekranizacija psihopate, bez besa osim ako je instrumentalan, bez ljubavi, ljubomore, savesti, svega onog sustinski nepotrebnog... (jedini drugi psihopata koji je priblizno dobar je Alice Morgan iz Luthera, slicna prica, uradili domaci, citali Boba Hera).Mads pokidao svaku scenu a Dancy konacno resio sta ce sa sobom pa Will deluje kako treba.

 

Link to comment

Kakvo neverovatno jebanje! Auh...

 

Ako ne bude četvrte sezone, goreće u paklu svi. Ako se ovde završi u ovakvom stilu, biće dostojan kraj.

 

Leb ti jebem.

Link to comment

@Sludge Factory

 

Torent TV ripovi su preuzeti sa Kanadske televizije, tako da najverovatnije sve ostaje po starom - nove epizode će se pojavljivati u noći između srede i četvrtka, kao i pre promene timeslota.

 

Sreda - Kanada

Četvrtak - Evropske (lokalizovane) verzije kanala AXN. Znam sigurno za Nemačku, Španiju i Poljsku (idu na satelitu).

Subota - USA

Link to comment

Najbolja epizoda do sada i to ne samo u trecoj sezoni. Nista za dodati i izbaciti jednostavno vozi od pocetka do kraja. Steta one prve 3-4 bezvezno potrosene i zaista se nadam da ce da preuzme neko za bar jos jednu sezonu. Sad idem da odspavam pa sutra da odgledam jos jednom natenane.

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...