Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Vrhunski, jbg, mislim kidanje :Hail:

Serija koja ima opak hendikep jer obradjuje materijal sa poznatim krajem, kako god ga autori izmiksali, jednostavno razvalila.

Brutalno

 

 

 



 
Ako ne bude četvrte sezone, goreće u paklu svi, marinirani i karamelizovani
 

 

-_-

Edited by Garnirung
Link to comment

možete li ukratko da mi odgovorite, ko tačno ukida seriju? producenti ne mogu da nađu pare? emiteri nemaju prostora zbog male gledanosti? kako to ide sa serijama?

 

zanima me taj uzročno-posledični odnos.

 

zahvlajujem.

Link to comment

Ukida je NBC zbog male gledanosti. Prave procenu da bi u tom time slotu za te pare moglo da ide nesto sa vecom gledanoscu ili za manje pare sa istom gledanoscu.

Link to comment

Pa sudeci po trejleru za narednu bice da je Fuler znao da ce NBC da ga otkaci posle ove sezone. Naredna epizoda startuje sa "Three years later" 

kontam da je bilo gledanosti da bi Evropa bila cela zasebna sezona kao i Red Dragon.

Link to comment

 

 

 

Will je uhvatio Hannibala tako sto mu je rekao da raskida sa njim za sva vremena, a ovaj se zbog toga naljutio, pa se sam predao da mu iz inata uvek bude tu, u blizini. Kad kazem ovako zvuci neverovatno tupavo, a u stvari je za :Hail: jer bas pogadja u srz lika Hannibala Lectera. Carevi. Iskreno se radujem njihovim scenama kroz staklo (ako tako uopste i urade, nisam gledao onaj trejler za ostatak sezone, pa ne znam, mozda ce Fuller to nekako da izvrne).

 

A mozda i zato sto

 

je Japanka sa jakim arumentima (snajper), resila da je to kazna za Hanibala

 

Link to comment

Niko još nije odgledao The Great Red Dragon :o

 

Izgleda da ću ja prva.

 

BTW, epizode se do kraja sezone više ne zovu po jelima.

 

 

Odgledo ja, nego mi glupo da se svaki put odusevljavam.

 

Dobra je, iznenadio sam se kako su brzo presli na stvar (cak mozda i prebrzo kad je u pitanju the susret), za ovu seriju je ovo brzina bliska c :D Tom Noonan je bio opasan Dollarhyde u Manhunteru, a i ovaj lik deluje dobro za sad. 

 

Jbt, kolko su pokvareni ovi iz MGMa sto ne daju prava za Jaganjce. I da nije problema sa rejtingom, serija bi se ovde zakocila, jer oni ne daju. uuhh

Link to comment

odlicna epizoda, dobar je Torin. voleo bih da nastave seriju samo da ih Hani sve lepo pozove na jednu veceru kao stare dobre drugare i Alanu i Fredi i Ciltona a, ne znam zasto, imam ozbiljan pik na Dzimija Prajsa, mozda je jedini razlog sto je jos uvek ziv taj sto bi bio neukusan jer je sav odvratan... 

Link to comment

jedino pozitivno kod ukidanja serije je sto necu morati da gledam nesrecnog vila, nemam vise snage za onu vazda napacenu facu i glas.

 

jel se seca neko koga je hanibal stavljao u alanino pivo?

Link to comment

Druga epizoda Red dragona je sporija  od prve, mada nije loša, ali nije imala nikakvu napetost. Samo rargovori i Hanibalove palate uma.

 

 

Mogla bih da se zakunem da smo u nekoj epizodi videli kao je Hanibal ubio Abigejl Hobs, a sada ispade da je živa.   :unsure: 

 

Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...