Jump to content
IGNORED

Hannibal (2013, NBC)


Lrd

Recommended Posts

  • Replies 643
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Lrd

    104

  • Arkadija

    86

  • Calavera

    59

  • *edited by mod

    52

Kakva je serija.Vredi li je gledati.

Sve zavisi od ukusa gledaoca. Prve dve sezone imaju kriminalistički aspekt , tako što u svakoj imamo po jedan slučaj na kome radi Vil Grejem, a Hanibal Lektor asistira kao foreznički psihijatar. Naravno sve je u artističkom maniru koji se ne da opisati rečima. U ovoj trećoj sezoni, za sada imamo samo introspekciju.

Link to comment

Ocekivao sam vise od nove epizode. Dobro videli smo kako su prosli Chilton, Mason, Jack i Alana ali deluje jako razvuceno i sporo, nista se posebno nije desilo, to jest desila se "grupna terapija" kod unakazenog ali skroz povrsno, nisu dali nikakvo meso i zajebane detalje kakvima sam se nadao.

@Kovalski aaa ok izvini.

Edited by Staklena Brada
Link to comment

Onda sam ja jedini lud ovde izgleda, meni ovo do jaja. Mislim, primio sam se na seriju i nema sad, uziva se u njenoj estetici. Vini bi visetruko zakukao o ponavljanju vec predjenog gradiva, ali mislim da bi gresio, jer ovde ima smisla. Svidja mi se mirnoca i tisina ove epizode, nakako jeza izbija bas iz toga. 

Link to comment

Onda sam ja jedini lud ovde izgleda, meni ovo do jaja. Mislim, primio sam se na seriju i nema sad, uziva se u njenoj estetici.

 

nisi jedini

Link to comment

Estetika je fantastična, ali priča je teško natezanje i psihologija/psihijatrija mambodžambo. Pretpostavljam da se pravim psihijatrima diže kosa na glavi od postavki autora, jer je meni na mahove djelovalo prilično šuplje. 

 

Ali sve to pada u drugi plan kad se Mads pojavi u nekom od onih svojih trodijelnih odijela. 

Link to comment

sve je super sem završne scene. ako je ovo govedo samo otplovilo put Firence (znam da nije alipraviću se kad nam ga nagoveštavaju na ovaj način) onda i treba da ga ukinu. 

Link to comment

Pretpostavljam da se pravim psihijatrima diže kosa na glavi od postavki autora, jer je meni na mahove djelovalo prilično šuplje. 

 

Naravno. Mislim da bih pojeo teraputa pripremio terapeuta koji bi mi izneo onu priču o optimistima i pesimistima. 

Link to comment

bolja epizoda od prve tri zajedno. konačno se nešto dešava, mada ovaj Chilton ima da se raspada do kraja serije sve dok ne ostane samo mozak u tegli.

 

dobar i trejler za petu epizodu.

Link to comment

:pera:

 

 

 

kakva epizoda! perfekcija! preporucujem da se gleda uvece uz neko hladno pice. ako seriju nakon ove epizode ne vrate za 4 sezonu onda su idioti. 

Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...