Jump to content
IGNORED

Novine "Danas"


ajgor

Recommended Posts

6 hours ago, morgana said:

trebalo je da tekst uoblici drugacije. 

Pa zato služe urednici, valjda.

Tekst govori o tome da država toleriše nehigijenska naselja i prateće pojave sve dok može odatle da dobije glasove. MV se tom temom bavio i u svom poslednjem romanu. To je nezgodan teren kako god da sročiš. A Mare ko Mare...

  • +1 2
Link to comment
31 minutes ago, morgana said:

pise kolumnu, do njega je, a ne znam zasto mi objasnjavas o cemu govori, shvatila sam i sama :)

Pa piše kolumnu, al valjda urednici pročitaju pre no što objave, bemliga. Ovo ostalo, ne objašnjavam tebi, zato i prebacio u drugi red, ja to onako za sebe... :)

  • +1 1
Link to comment

Realno nije trebalo uopšte da poteže taj argument, vrv čita Eko stražu pa se naložio ko da on inače zna gde je to i šta je. Debilčina, al verujem da ne vredi pričati. Nešto nisam iznenađen za Danas, plus ja ovo čitam u kombu sa Stefana Nemanjića u Borču. Trending je, jebiga

Link to comment
33 minutes ago, Hermetico said:

Realno nije trebalo uopšte da poteže taj argument, vrv čita Eko stražu pa se naložio ko da on inače zna gde je to i šta je. Debilčina, al verujem da ne vredi pričati. Nešto nisam iznenađen za Danas, plus ja ovo čitam u kombu sa Stefana Nemanjića u Borču. Trending je, jebiga

ne vredi, Marko je uvek u pravu, najpametniji, sve zna, u sve se razume,a ako imate neku zamerku, jbi ga, glupi ste, ne kapirate njegov fazon..

  • +1 1
Link to comment

Ma čoveku fali, ajd da tako kažem, obrazovanje.
On to tako ispaljuje, bez stila, bez reda.
Tu nema spasa.
A to jest do urednika, koji verovatno ne postoji.







... Shiit has hit the fan

  • +1 3
Link to comment
2 hours ago, Frank Pembleton said:

Ma čoveku fali, ajd da tako kažem, obrazovanje.
On to tako ispaljuje, bez stila, bez reda.
Tu nema spasa.
A to jest do urednika, koji verovatno ne postoji.

 

CykNH71.png :happy:

  • +1 2
Link to comment
9 hours ago, Frank Pembleton said:

Ma čoveku fali, ajd da tako kažem, obrazovanje.
On to tako ispaljuje, bez stila, bez reda.
Tu nema spasa.
A to jest do urednika, koji verovatno ne postoji.







... Shiit has hit the fan
 

Dodaj da  mu fali i samokritike, i eto ti..

Link to comment

Njegove najbolje knjige su bile one pre slave, kada je sedeo kući, nije imao stalan posao i životario. Za Kandže, do danas najbolju knjigu, reče da je bio smoren posle ubistva Đinđića, zatvorio se kući i napisao za mesec dana. Uz dobrog (pokojnog) urednika to je lepo ispalo. E baš vam hvala bi bila fenomenalna knjiga da je imao više vremena da joj se posveti, ovako je pisao između honorarnih poslova, pritisnut Laguninim dedlajnom, pa je ispalo prekratko. Đubre da ne pominjem. Al dobar je lik, samo mnogo psuje u kafani, naplaši mi ženu onomad kad su on i Kulačin bili za susednim stolom u lokalnoj kafanici. :)

Link to comment

Nemam nešto protiv psovanja, u mnogome pomogne, objasni, skrati,...al mora to da ima šmek neki, koji se ne uči šablonski i u formulama.

Vidojković mi nekako siluje to psovanje, kao neki njegov stil i često pređe granicu. 

Moj matori je imao uzrečicu "tanka je linija između mangupa i budale".

 

Edited by raPe
  • +1 1
Link to comment

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
×
×
  • Create New...