Jump to content
IGNORED

drumski ratnik / road rage


Indy

Kakvo vas ponašanje vozača najviše nervira?  

69 members have voted

  1. 1. Izaberite jedno:

    • Zakasnelo prestrojavanje na silu (guranje)
    • Vožnja samo maks. dozvoljenom brzinom u spoljašnjoj ("brzoj") traci
    • Nedavanje migavaca prilikom prestrojavanja/izmene traka
    • Agresivno ponašanje pri parkiranju
    • Biciklisti koji se ne obaziru na pravila vožnje
    • Spora vožnja (ispod dozvolj. brzine)
    • Vozači na telefonu koji ne obraćaju pažnju na saobraćaj
    • Nepoštovanje minimalnog odstojanja između vozila


Recommended Posts

  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    36

  • Indy

    28

  • čekmeže

    23

  • ivy

    22

Jedan obican i jedan neobican road rage od juce.Prvi, dva kamiona (idu 40 km/h) napravili veliku kolonu na putu gde ima malo prilike za preticanje. Svi naostreni cekaju priliku da ih preteknu i taman kad su se stvorili uslovi za preticanje, retard koji ide prvi iza njih, javlja se na mobilni telefon i jase isprekidanu liniju bez namere da pretice dok ne zavrsi razgovor, a toliko je presao na levu stranu da niko ne moze da ga pretekne.Drugi, besan motor koji postuje propise :o Neobican osecaj je voziti iza motora koji ide tacno koliko je ogranicenje, ili 5 km/h ispod ogranicenja. Ni da ga pretices, ni da ga ne pretices. Vozi sredinom trake i ne mozes tek tako da ga obidjes, a kad se pogodi da ovako nesto vidis posle ove prve situacije, dobijes neobican road rage. Pa majku mu, prav je put vozi 200 na sat, nemoj me sad i ti zajebavati :lolol:

Link to comment
  • 2 weeks later...

Nešto se ne vide tablice na snimku, nadam se da je u originalu bolje. Ja bih sa snimkom pravo u policiju, uz nadu da se pre toga zgužvao uz neki betonski stub.

Link to comment

Ma ok, jasno je da je lik istripovao bez razloga al bar sto sam ja vidjao po ulici da se desava ovo to bude jednom i dovidjenja, nikad da neko juri ko opsednut. Ovo je bas preterano, posebno pri ovoj brzini.

Link to comment
Nešto se ne vide tablice na snimku, nadam se da je u originalu bolje. Ja bih sa snimkom pravo u policiju, uz nadu da se pre toga zgužvao uz neki betonski stub.
Pa tablice su objavljene na naslovu snimka - 3RTL661. Puni americki drumovi ovakvih dileja.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...