Jump to content
IGNORED

drumski ratnik / road rage


Indy

Kakvo vas ponašanje vozača najviše nervira?  

69 members have voted

  1. 1. Izaberite jedno:

    • Zakasnelo prestrojavanje na silu (guranje)
    • Vožnja samo maks. dozvoljenom brzinom u spoljašnjoj ("brzoj") traci
    • Nedavanje migavaca prilikom prestrojavanja/izmene traka
    • Agresivno ponašanje pri parkiranju
    • Biciklisti koji se ne obaziru na pravila vožnje
    • Spora vožnja (ispod dozvolj. brzine)
    • Vozači na telefonu koji ne obraćaju pažnju na saobraćaj
    • Nepoštovanje minimalnog odstojanja između vozila


Recommended Posts

Vozači na telefonu koji ne obraćaju pažnju na saobraćaj mi najviše smetaju. Ne mogu da kažem da me dovode do usijanja jer se trudim da se u saobraćaju ne nerviram, ali mi definitivno ovo smeta. Naročito tipovi kojima kad skreneš pažnju još te onako gledju u fazonu ''Šta me gledaš, vidiš da vodim važan razgovor'.

Link to comment
  • Replies 371
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • Tale

    36

  • Indy

    28

  • čekmeže

    23

  • ivy

    22

Da sam jutros imao neku štanglu verovatno bih je upotrebio.. Lik je ispuzao u centru Žarkova iz autobuske baštice u desnu traku i na moje blicanje da doda gas i da se uključi je 'ladno kočio!!! Iza mene gungula, otvorio nam se semafor i svi ubrzavaju a on koči.

Link to comment

Prolazim u bloku kroz ajmfor, iliti prolaz da bacim djubre kad me neko grunu u ruku i okrenu me.Nindza biciklista se necujno privukao i udario u ruku.I video sam prvi put bliceve da rade u glavnom nam gradu na semaforu na prerani start.

Link to comment
Prolazim u bloku kroz ajmfor , iliti prolaz da bacim djubre kad me neko grunu u ruku i okrenu me.Nindza biciklista se necujno privukao i udario u ruku.I video sam prvi put bliceve da rade u glavnom nam gradu na semaforu na prerani start.
ajnfor ne ajmfor^^ ono na prvom snimku nisam siguran da li je baš ubacio u rikverc ili su se kola sama curiknula kada je probao da ubode 1 brzinu, sada sam ponovo pogledao izgleda da je neka nizbrdica tu i kada je pustio kočnicu kola su krenula nazad, ništa strašno -_- Edited by gone fishing
Link to comment

Ja imao pre par dana situaciju kad mi zmigao iz desne trake jedan auto. Budem kulturan i propustim ga malo ispred raskrsnice al ne stize da se ubaci u traku levo od mene za skretanje. I sad krece zeleno i majmun potpuno opusteno stoji ispred mene, daje zmigavac za levo i ceka. Prvo sam ceko par sekundi kulturno onda poceh da trubim, derem se, ludim.. cak sam skidao pojas misleci se da izadjem iz kola. Kad mu je konacno bilo zeleno za skretanje udostojio se da ode. Zapravo najvise sam poludeo sto sam mu lepo napravio mesto a onda ga bolo kurac i natrtio se ko da pravila za njega ne vaze. Majmuncina.

Link to comment
Ja imao pre par dana situaciju kad mi zmigao iz desne trake jedan auto. Budem kulturan i propustim ga malo ispred raskrsnice al ne stize da se ubaci u traku levo od mene za skretanje. I sad krece zeleno i majmun potpuno opusteno stoji ispred mene, daje zmigavac za levo i ceka. Prvo sam ceko par sekundi kulturno onda poceh da trubim, derem se, ludim.. cak sam skidao pojas misleci se da izadjem iz kola. Kad mu je konacno bilo zeleno za skretanje udostojio se da ode. Zapravo najvise sam poludeo sto sam mu lepo napravio mesto a onda ga bolo kurac i natrtio se ko da pravila za njega ne vaze. Majmuncina.
Sreća njegova da mu se upalilo zeleno za skretanje, ne zna koliko blizu smrti je bio.
Link to comment

i ne mogu da nadjemima jedan sto je sredio kibizfenster, vozio faca po spoljnem zidu kuceali nadjoh:kad se setim kako sam istrcavao iz kola da ih sprecim da ne udare parkirana na poledici u onoj ulicici na kraju malog tasa ispod tehnoloskog i bese kolubare, a bosanska poledica dodje jugicu krajaa nedavno je i jedna zenskica zavrsila tako sa jugicem u kanalu zbog kocnicasvi zivi i zdravi

Link to comment
ajnfor ne ajmfor^^ ono na prvom snimku nisam siguran da li je baš ubacio u rikverc ili su se kola sama curiknula kada je probao da ubode 1 brzinu, sada sam ponovo pogledao izgleda da je neka nizbrdica tu i kada je pustio kočnicu kola su krenula nazad, ništa strašno -_-
Pogledaj ponovo, vidi se kad se uključi rikverc svetlo. A jeste uzbrdica, ovo je semafor kod BIP-a (ka Topčiderskoj zvezdi). Edited by CTale
Link to comment
Meni dve stvari. Ne davanje žmigavca, ali posebno ono kada čekaš da se uključiš na put s pravom prvenstva i onda mamlaz stigne do tebe, pa da žmgiavac kada već skrene.
Na ovo sam mozda i najvise alergican, takozvano "srpsko skretanje"I nervira me kad mi se neko bez razloga nabija i drzi dugo svetlo. Sa jednim bajom sam se jurio dobrih 30km. Prvo se on nabio iza i upalio duga, ja vozio oko 70tak u koloni, dam mu zmigavac da me obidje, jer ludim, on nista.. ja onda namerno usporim, uspori i on.. zatim sam celu duzinu puta od jbm li ga, ima nekih 10tak km vozio 20-30km/h da bih nervirao mamlaza, koji nije odustajao. E a onda, kad me je obisao, nagario sam ga, nabio mu se u branik, popalio duga svetla i maglenke pride, i tako jahao iza njega. Par puta je stajao sa strane, davao zmigavce, ali neeee.. obidjem ga, pa stanem i ja i kad predje ispred, ja ponovo za njim sa svim mogucim svetlima.Ugradicu i reflektore za ovakve tipove.I nerviraju me automobili sa halogenim svetlima, koji ti drze dugo dok ti idu u susret. Mom ortaku je jedan tako drzao, i ovaj blica da skrati, blica blica blica, nista.. na kraju je namotao na njega, presao u njegovu traku pa se vratio, ovaj se iscimao, jedva je zadrzao auto na putu... mislim da je naucio lekciju.
Link to comment

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...